Home » Zvládnete tento test, který je určen pouze pro lidi s pokřivenou myslí?

Zvládnete tento test, který je určen pouze pro lidi s pokřivenou myslí?

Je čas si na pár minut odpočinout a dát si pauzu. Nebojte se, váš čas nebude promarněný, protože vám ho doporučujeme dobře využít.

Ve skutečnosti vám tato výzva umožní relaxovat a zároveň procvičit své kognitivní schopnosti. Jste připraveni tuto výzvu přijmout? Pokud ano, pak už neztrácejte čas a začněte.

IQ test: co musíte udělat, abyste uspěli

Při tomto testu budete muset využít své kognitivní schopnosti. Přesněji řečeno, budete muset využít své pozorovací, analytické a pozorovací schopnosti, abyste našli správnou odpověď.

Předložíme vám proto obrázek, na kterém budou tři posloupnosti čtverců, nebo spíše tři posloupnosti mřížek tvořených malými čtverci, z nichž tři nebo čtyři jsou barevné.

Druhá posloupnost mřížek však bude mít problém, bude v ní chybět mřížka. Vaším úkolem bude určit správnou mřížku z nabízených možností na základě jejich barev. Jaká je správná odpověď mezi možnostmi A, B, C a D?

Přečtěte si také  IQ test: Podívejte se pozorně a najděte v této vizuální soutěži bonbón se zelenou obálkou.
© Truhlarstvi jablonec

IQ test: Proč je řešení tohoto typu výzvy přínosné?

Tento druh testu vám velmi účinně pomůže vyhnout se problémům spojeným se ztrátou paměti a stresem.

Tento druh hlavolamu je totiž nejen dobrým cvičením pro váš mozek, ale také vám pomůže na několik minut se uvolnit.

Kromě toho vám tento hlavolam pomůže zlepšit vaši vizuální a intelektuální výkonnost, protože k jeho vyřešení budete muset využít své pozorovací a logické schopnosti.

IQ test: Je čas na konečnou odpověď!

Správná odpověď byla volba A! Podařilo se vám určit správnou odpověď? Pokud ano, pak vám gratulujeme. Ti ostatní si nedělejte starosti. Vysvětlíme vám, proč byla volba A správnou odpovědí.

Za obrázkem, který jsme vám předložili, se skrývala logika. Pro nalezení správné úvahy bylo důležité vzít v úvahu celý obrázek a rozšířit si pole pozorování.

Přečtěte si také  Horoskop pro 24. června 2023: Objevte, co pro vás osud připravil na tento den!

Tak byste si uvědomili, že každá mřížka má svůj zrcadlový odraz kromě té uprostřed, a proto jste pro úspěch museli postupovat vylučovací metodou tak, že jste našli mřížky a jejich zrcadlové odrazy. Chybějící mřížka byla odrazem jedné z mřížek na obrázku. Pro lepší pochopení vám přinášíme řešení v obrázcích.

© Truhlarstvi jablonec

Pokud se vám tato hádanka líbila, sdílejte ji na svých sociálních sítích, abyste zjistili, zda mají vaši přátelé také zvrácenou mysl.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.