Home » Zraková zkouška: Pokud se vám podaří najít hrušku za méně než 10 sekund, máte orlí zrak.

Zraková zkouška: Pokud se vám podaří najít hrušku za méně než 10 sekund, máte orlí zrak.

Vizuální testy jsou skvělé pro ověření vaší koncentrace a pozorovacích schopností. Pobavte se jinak s vizuální výzvou, kterou vám dnes přinášíme!

Nejenže vás pobaví, ale také otestuje způsob, jakým váš mozek a oči vnímají věci. Jaký lepší způsob, jak si udržet bystrý zrak a mysl!

Oční test: „Najdete hrušku ukrytou mezi kachnami?

V tomto zrakovém testu budete muset najít hrušku ukrytou na tomto obrázku mezi všemi těmi kachnami. Obtížnost? Stejně jako kachničky je i hruška žlutá a její tvar se od těch malých kachniček příliš neliší.

A aby byla hra ještě náročnější, máte na nalezení hrušky pouze 10 sekund. Pokud se vám to podaří v časovém limitu, budete patřit mezi vítěze této výzvy.

© Truhlarstvi jablonec

 

Abyste měli co největší šanci, doporučujeme vám umístit se na klidné místo. Zjistíte, že váš mozek a smysly se budou moci rychleji soustředit a pracovat. Jste připraveni? Vašich 10 sekund začíná právě teď!

Přečtěte si také  Zraková zkouška: Vidíte dítě? Vizuální výzva, kvůli které se ti největší EXPERTI vzdali během několika sekund.

IQ test: správná odpověď

Podařilo se vám mezi všemi těmi kachnami rozpoznat hrušku? Pokud ano, doufáme, že vám při jejím hledání nikdo nepomohl. Jste dobrý pozorovatel, takže vám váš orlí zrak musí hodně pomáhat k důkladné každodenní práci.

Pokud jste dnešní zrakovou zkoušku nezvládli, nic se neděje. I kdybyste v něm prohráli, nezapomeňte, že vám optická zkouška pomohla zvýšit úroveň soustředění. Vždy můžete přijmout další výzvu, abyste ještě více zvýšili svůj zrakový a kognitivní výkon. Než se zúčastníte dalšího vizuálního testu, zjistěte odpověď na tuto vizuální hádanku níže.

Řešení

Hruška, kterou jste měli najít, se ve skutečnosti nachází na levé straně obrázku. Počítejte 2. řadu odspodu a možná ji uvidíte, dobře umístěnou a strategicky ukrytou mezi 2 kachnami.

© Truhlarstvi jablonec

 

Vyzkoušejte tuto vizuální výzvu na své rodině a přátelích a zjistěte, zda mají dobrý zrak a bystrou mysl. A pokud si chcete zahrát společně, na našich stránkách najdete různé IQ testy, které můžete dělat ve skupinách.

Přečtěte si také  Tato 3 znamení zvěrokruhu jsou nejimpulzivnější: Jak se vyhnout ukvapeným chybám?

Kdo vyřeší hádanku jako první v časovém limitu, vyhrává! Je to skvělý způsob, jak si otestovat své IQ a společně se pobavit!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.