Home » Vizuální úkol: Najděte v co nejkratším čase dva kávovary, které nevypadají jako ostatní!

Vizuální úkol: Najděte v co nejkratším čase dva kávovary, které nevypadají jako ostatní!

Existují různé druhy cvičení, které mohou výrazně zlepšit váš zrakový výkon. Dnes vám nabízíme hravější způsob, jak stimulovat svůj zrak a mysl.

Jedná se o zábavnou zrakovou výzvu, zrakový test, který vám pomůže otestovat vaše pozorovací schopnosti a zároveň vám pomůže posílit koncentraci a rozvinout váš zrakový potenciál. Přijmete tuto výzvu?

Vizuální test: „Které kávovary nejsou jako všechny ostatní na tomto obrázku?

Níže najdete obrázek, na kterém je 9 řad kávovarů dvou kategorií. Abyste otestovali svůj zrak a stimulovali své oči a neurony, musíte najít dva z těchto krásných kávovarů, které nemají rukojeť.

© Truhlarstvi jablonec

 

Máte přesně 15 sekund na to, abyste si pozorně prohlédli obrázek a rozpoznali dva kávovary. Doporučujeme zůstat soustředěný, aby vám neunikl žádný detail na tomto obrázku, na každé kávovaru.

Váš úkol začíná právě teď. Je to jen na vás!

Přečtěte si také  Vizuální úkol: Najděte 12 rozdílů mezi těmito dvěma obrázky zamilovaného páru do 40 sekund!

IQ test: odpovědi

Patnáct vteřin uplynulo. Jak jste si vedli? Je pravda, že tento typ vizuálního cvičení není snadné vyřešit. Zejména proto, že diagram vám ztěžuje práci se složitými tvary a barvami, které mohou mást vaše oči.

Pokud se vám i přes tuto úroveň podařilo najít dvě konvice na kávu, pak máte opravdu aktivní a bystré oči, smysl pro pozorování a soustředění, které nelze přehlédnout. Pojďme se podívat, zda jste opravdu správně odpověděli pomocí níže uvedeného řešení.

Řešení

Podívejte se na obrázek níže a potvrďte, které dvě konvice na kávu bez rukojetí byly mezi všemi ostatními. Jsou ve 2. řadě shora, na 2. místě zleva a ve 3. řadě zdola, na 2. místě zprava.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pochopili jste to správně? Gratulujeme! Pokud ne, nezoufejte, nebyli jste jediní, kdo v této vizuální výzvě neuspěl. Chcete-li zlepšit své vizuální dovednosti, doporučujeme vám, abyste si podobné testy procvičili. Můžete tak zapracovat na svém soustředění a zbystřit zrak.

Přečtěte si také  Mars přináší zrozencům těchto tří znamení příjemný příliv peněz!

Pokud vás tato vizuální hádanka bavila, neváhejte se o ni podělit se svými přáteli. Vyzvěte jejich oči a úroveň jejich soustředění a postřehu a zjistěte, zda dokáží tento problém vyřešit za méně než 15 sekund!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.