Home » Vizuální test pro experty: najděte 14 vlků na obrázku

Vizuální test pro experty: najděte 14 vlků na obrázku

Vizuální výzvy jsou obrazy, které mnozí lidé hledají, aby se na chvíli zabavili. Nejlepší na nich je, že kromě toho, že nás na chvíli pobaví, slouží také k tomu, aby naše mysl byla aktivní a jasná, takže náš zrak je o něco ostřejší, protože tyto typy obrázků nás mohou zmást.

A pokud rádi řešíte vizuální výzvy, máme pro vás jednu, která může být poněkud komplikovaná a těžko se hledá. Účelem tohoto snímku je otestovat váš zrak, jste připraveni?

Dalším vizuálním úkolem je najít mezi všemi prvky na obrázku ne jednoho, ne dva, ale 14 vlků. Ponecháme vám celý obrázek, abyste si mohli udělat čas na jeho pečlivou analýzu. Pokuste se ji vyřešit co nejdříve.

Doporučujeme vám hledat na místech, kde to nejméně čekáte, protože i tam můžete najít vlka.

Přečtěte si také  Test osobnosti: to, co vidíte jako první, hodně napoví o vaší povaze

Odpověď

Tato vizuální výzva pro vás možná byla jednodušší než pro ostatní, nebo možná ne, a pokud jste z nějakého důvodu nenašli všech 14 vlků, nezoufejte, řekneme vám, kde jsou všichni ukryti.

Nejsnáze rozeznatelní jsou vlci na skále, jeden vedle ní a další u stromu, je jich však mnohem více.

Na stromu vlevo na obrázku jsou v kmeni ukryty tři. Na druhé straně je na obloze také další vlk a další dva se skrývají mezi stromy, které jsou vidět v dálce.

Pokud stále nemůžete najít všechna zvířata na obrázku, odpověď najdete na dalším obrázku:

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.