Home » Vizuální test: Poznáte skrytou kočku? Pouze lidé s nejvyšším IQ ji našli za 5 sekund.

Vizuální test: Poznáte skrytou kočku? Pouze lidé s nejvyšším IQ ji našli za 5 sekund.

Myslíte si, že jste viděli „roztomilé kotě“? Dnešní vizuální výzva je jednou z nejuznávanějších na sociálních sítích. Proč? Protože jen hrstka lidí dokázala během několika vteřin najít ukrytou kočku. Můžete být korunováni králem nejvyšší výzvy?

Najděte skrytou kočku

Následující obrázek pochází z klasické obrázkové knihy autora Nicka Hayese, kde jsou různé prvky ukryty ve zdánlivě jednoduchých kresbách. Tato stránka se stala virální na internetu a lidé se zoufale snaží najít odpověď.

Na nalezení kočky ukryté na obrázku máte pouze 5 sekund. Ti, kteří uspěli, nepotřebovali více času. Jak jsme vám řekli, uspěli pouze lidé s nejvyšším IQ. Můžete být součástí této vybrané skupiny?

99 % lidí selhalo

Stále se snažíte? Čas vypršel! Před obrazovkou můžete strávit hodiny, ale jen čistá a svěží mysl ji dokáže najít během několika vteřin. Průměrné lidské oko není schopno postavu včas rozpoznat.

Přečtěte si také  Otestujte své analytické schopnosti a vyřešte tuto hádanku za méně než 25 sekund!

Abychom vám ukázali, že si z vás neděláme legraci, ukážeme vám, kde se kočka nachází. Musíte zbystřit zrak a zaměřit svou pozornost na negativní větve. Uprostřed nich je vidět postava kráčející kočky: čtyři nohy, hlava a ocas.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.