Home » Vizuální test: Nepředstírejte, že jste pečliví, když nemůžete najít pštrosa mezi lamami! Máte 10 sekund.

Vizuální test: Nepředstírejte, že jste pečliví, když nemůžete najít pštrosa mezi lamami! Máte 10 sekund.

Lidé orientovaní na detaily vyčnívají z davu svou schopností věnovat pozornost detailům. Kromě toho jsou schopni metodicky analyzovat i ty nejmenší detaily. Pečliví lidé jsou známí tím, že si potrpí na pořádek, pečlivě plní úkoly, nezastaví se u prvního dosaženého výsledku nebo usilují o dokonalost. Myslíte si, že jste pečlivý a pečlivý člověk? Počkejte, dokud neprojdete touto vizuální výzvou, než začnete tvrdit, že jste!

Vizuální úkol: „Kde je na obrázku pštros?

Vyřešením této vizuální výzvy získáte jasný obraz o svých skutečných schopnostech! Pokud jste opravdu pečliví, projdete tímto testem bez větších obtíží.

Na následujícím obrázku vidíte krásnou krajinu: v pozadí impozantní hory, vpředu portrét několika lam a mezi nimi velký prostor. Tento krásný výhled má však jednu malou vadu. Mezi těmito lamami je i pštros. Možná chtělo být součástí portrétu! Pak máte 10 sekund na to, abyste zjistili, kde se zvíře nachází.

Přečtěte si také  Jak lesknete odsavač par z nerezové oceli?

Vizuální test: odpověď na test

Čas vypršel a je čas na verdikt: jste pečliví, nebo ne? Na tomto snímku odhalujeme polohu pštrosa.

Řešení:

Pštrosi a lamy jsou vlastně exotická zvířata, která mohou bez problémů koexistovat. Proto není tak překvapivé, když vedle pštrosů uvidíte stádo lam a naopak. Na tomto obrázku je pštros na levé straně za lamou, která je otočená směrem k fotoaparátu.

Zjistili jste jeho polohu před uplynutím 10 sekund? Pak už nemusíte předstírat, že jste puntičkáři, protože jimi skutečně jste. Gratuluji, právě jsi dokázal, jak bystrý máš zrak a pozorovací schopnosti!

Pokud jste pštrosa nenašli ve stanoveném čase, musíte trénovat. Navštivte naše stránky a najděte nejlepší vizuální testy, které vám pomohou rychle pokročit!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.