Home » Vizuální test: Najděte číslo 3 uprostřed těchto bublin za pouhých 10 sekund!

Vizuální test: Najděte číslo 3 uprostřed těchto bublin za pouhých 10 sekund!

Věděli jste, že abyste měli dobré oči, musíte je stimulovat? Existuje řada testů, které vám pomohou udržet je ostré. Pro mladé i starší existují zrakové výzvy, které zlepšují a posilují postřeh. Pokud tedy potřebujete zapracovat na svém zraku, jste na správném místě!

Zraková zkouška: Kde se mezi těmito bublinami skrývá číslo?

Vizuální výzvy spočívající v nalezení prvku ukrytého v pozadí jsou klasickým cvičením mozku. Ať už jste dospělý, nebo dítě, jsou skvělým způsobem, jak otestovat své pozorovací schopnosti a zbystřit zrak. Chcete-li zjistit, zda jsou vaše oči bystré jako oči orla, nebo krátkozraké jako oči krtka, podrobte se testu a otevřete oči! Na obrázku níže vidíte několik bublin různých barev, které se navzájem prolínají. V této všestranné výzdobě je však vetřelec. Mezi křivkami desítek různobarevných bublin se skrývá číslo tři

Přečtěte si také  Objevte nebeská tajemství své existence s tarotem: Kosmický průvodce pro 25. září 2023
© Truhlářství jablonec

To, co musíte udělat, je najít ho. Abyste si hru zpestřili a posunuli své vizuální schopnosti na maximum, máte na to pouhých 10 sekund. Chvíli se soustřeďte, a jakmile se budete cítit připraveni, pusťte se do toho!

Vizuální test: správná odpověď

Stopky se zastavily, vašich 10 sekund vypršelo. Podařilo se vám najít přesnou polohu čísla 3? Pokud ne, zjistěte řešení této vizuální hry níže.

Řešení

K vyřešení tohoto testu jste se museli jednoduše spolehnout na tvar bubliny a číslo 3. Pokud se pozorně podíváte na obrázek, všimnete si vpravo čísla 3.

© Truhlářství jablonec

Našli jste skryté číslo? Znamená to, že máte velmi dobré oči a smysl pro detail. Můžete být na sebe pyšní, protože vaše zraková ostrost je vynikající, ale pokud jste měli s nalezením řešení této zrakové úlohy problémy, neváhejte si to procvičit. Na dobrém zraku je třeba pracovat a naše stránka nabízí širokou škálu zrakových her, které váš zrak zbystří a zapracují na vašem soustředění. A pokud se vám tento test líbil, podělte se o svou spokojenost se svými přáteli a rodinou tím, že je také vyzvete.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Dominika
Napsal : Dominika