Home » Vizuální test: Máte dostatečný smysl pro detail, abyste vetřelce identifikovali za pouhých 12 sekund?

Vizuální test: Máte dostatečný smysl pro detail, abyste vetřelce identifikovali za pouhých 12 sekund?

Dnešní hádanka prověří vaši inteligenci a pozorovací schopnosti. Budete muset dávat dobrý pozor, abyste za 12 sekund našli vetřelce.

K tomu si budete muset pozorně prohlédnout každý z obrázků. Pokud to zvládnete, máte orlí zrak.

Pokud ne, možná budete potřebovat brýle. Než začnete, věnujte trochu času soustředění. A pokud jste připraveni, vytáhněte stopky.

Jak to funguje?

Díváte se na obrázky. Na první pohled vypadají všechny stejně. Je mezi nimi však vetřelec, kterého musíte identifikovat během 12 sekund.

© Truhlarstvi-jablonec

 

K tomu je nejlepší zvolit techniku pro sledování každého řádku a každého sloupce.

Pozorování a analýza by tedy měly probíhat zprava doleva a shora dolů. Pokud máte bystré oči, zvládnete to. V následujícím odstavci se dozvíte, o co v této skládačce jde. Čtěte tedy pozorně.

Proč si tuto hádanku vyzkoušet?

Řešením této hádanky se naučíte být trpěliví a vypořádat se s překážkami. Navíc to pomůže vašemu mozku být aktivní a co nejlépe si věci promyslet.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Vyberte si v kvízu svého oblíbeného ptáka a zjistěte, jaká je vaše největší chyba!

Tento typ činnosti vám také umožní procvičit si paměť a zvýšit schopnost učení.

Ale to není všechno: protože se jedná především o hru, budete se moci rozptýlit od každodenní rutiny. Pokud se vám podařilo vetřelce lokalizovat, umožní vám následující odstavec ověřit si správnost své odpovědi.

Odpověď: Zde se vetřelec nachází.

Pokud se pozorně podíváte na obrázek, vetřelec se nachází na průsečíku 2. řádku a 2. sloupce. Pokud se podíváte pozorně, jistě jste si všimli rozdílu.

© Truhlarstvi-jablonec

 

A pokud jste našli řešení, znamená to, že jste schopni přijmout další výzvu. Nemluvě o tom, že jste jedním z mála lidí, kteří tuto hádanku vyřešili.

Výborně! To dokazuje, že máte smysl pro pozorování a dobré analytické schopnosti. Rychle jste našli řešení každého z problémů.

Pokud jste však neuspěli, nenechte se odradit – na našich stránkách není o hádanky nouze. Své štěstí můžete zkusit tolikrát, kolikrát budete chtít.

Přečtěte si také  Vizuální test: Zkuste najít jednu chybu do 5 sekund a korunujte se na Génia výzev.

Nezapomeňte, že váš postřeh a bystrost vám pomohou najít odpověď rychleji. Příště můžete ke hře přizvat i své přátele, aby byla hra ještě o něco zábavnější.

Pokud vás tato hra zaujme, neváhejte o ní říct svým přátelům.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.