Home » Vizuální test: Jaké číslo vidíte v tomto optickém klamu?

Vizuální test: Jaké číslo vidíte v tomto optickém klamu?

Podívejte se přímo do očí hypnotického obrázku níže. Dávejte však pozor, abyste neupadli do stavu hypnózy.

Přesně to se nedávno stalo na jedné kanadské vysoké škole „Collège du Sacré-Coeur de Sherbrooke“, kde mladý dvacetiletý hypnotizér nedokázal dostat z hypnotického stavu pět diváků.

Naštěstí byl přivolán profesionál, který je z tohoto stavu dostal. V následujícím vizuálním testu se budete muset soustředit, abyste našli číslo skryté v této iluzi.

© Truhlarstvi jablonec

 

Jak najdete správné číslo na tomto obrázku?

Tento vizuální test je jednoduchý, ale pro nalezení skrytého čísla je nezbytné soustředit se na obrázek, aniž by se vám z hypnotických pohybů zamotala hlava.

Pokud jste dostatečně soustředění a vnímáte informace navzdory optickým efektům, jste někdo, koho je těžké ovlivnit a zmanipulovat. Proto může být obtížné vás zhypnotizovat.

Tento test vám umožní posoudit vaše pozorovací schopnosti, ale může vám také pomoci je zlepšit. Při hledání skrytého čísla budete pozornější k jemnějším detailům a budete schopni odhalit tajemství obrazu. Chcete-li si dát co největší šanci, může vám pomoci izolovat se na klidném místě a soustředit se na obrázek jako celek, přičemž budete věnovat pozornost detailům.

Přečtěte si také  Vizuální test: Jste vážně pečliví? Nelžete a najděte písmeno W za 30 sekund

Jaké číslo se tam skrývá?

K nalezení skrytého čísla je důležité zaujmout metodický přístup. Nejdříve je třeba odstoupit o několik centimetrů od obrazovky, abyste viděli celý obrázek. Tato technika vám pomůže vidět, co obrázek obsahuje, aniž byste se nechali rozptylovat optickým klamem.

Za druhé musíte být schopni rozlišit tvar jednotlivých čísel, což vyžaduje dedukci. Tato schopnost dedukce je nezbytná pro úspěšné zvládnutí testu, protože čísla jsou odhalena pouze z poloviny. Instinktivně pak můžete přesně určit, které číslo je skryté.

Řešení

Pokud se vám podařilo najít na obrázku číslo 88, gratulujeme! Svědčí to o tom, že máte dobrou ostrost zraku a pozorovací schopnosti. Také jste odvodili tvar čísel, přestože jsou téměř neviditelná, to také vypovídá o velkém rozhledu.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pokud jste našli jiné číslo než 88, nemusí to nutně znamenat selhání. Schopnost najít správné číslo se totiž může u jednotlivých lidí lišit a závisí to do značné míry na soustředění.

Přečtěte si také  Vizuální test: V této sérii papírových rolí jsou 2 toaletní papíry obrácené. Dokážete je najít do 30 sekund?

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.