Home » Vizuální test: Dvoje přesýpací hodiny se liší od ostatních. Je na vás, abyste je do 60 sekund našli.

Vizuální test: Dvoje přesýpací hodiny se liší od ostatních. Je na vás, abyste je do 60 sekund našli.

Musíte být velmi opatrní, abyste našli prázdné přesýpací hodiny na tomto obrázku. Věděli jste, že přesýpací hodiny, které jsou dnes dekorativními prvky, měly skutečně užitečnou úlohu?

Účelem jejich vzniku totiž bylo měření času. Ačkoli datum jejich vzniku není přesně známo, zaujaly místo vodních hodin.

© Truhlarstvi jablonec

 

Najděte dvoje prázdné přesýpací hodiny

Hra „najdi vetřelce“ je klasickým vizuálním testem. Existuje již dlouho a nepřestává fascinovat celé generace.

Je zábavná, snadno se hraje a nevyžaduje žádné zvláštní dovednosti. Budete však muset využít své zrakové schopnosti a mít oči otevřené.

Pokud máte pár vteřin času a chcete se odreagovat, je to ideální hra.

Pravidla jsou jednoduchá, stačí najít přesýpací hodiny, které se liší od ostatních. Ale pozor, na jejich nalezení máte pouze 60 sekund!

Hra je také skvělým způsobem, jak se sejít s rodinou a přáteli a pobavit se. Proto neváhejte a vyzkoušejte tento vizuální test a zjistěte, kdo je v tomto typu hry nejlepší, než vyprší čas.

Přečtěte si také  4 nejšetrnější znamení zvěrokruhu: jak ušetřit peníze?

Jak najít dvoje prázdné přesýpací hodiny na tomto obrázku?

Chcete-li najít dvoje prázdné přesýpací hodiny na tomto obrázku, je důležité mít celkový pohled na obrázek a v případě potřeby jej přiblížit. Rychle projděte a zkontrolujte obsah jednotlivých přesýpacích hodin.

Mějte na paměti, že dvoje přesýpací hodiny jsou prázdné a neobsahují nic, takže neztrácejte čas hledáním písku v těch plných.

Pečlivě si prohlédněte každé přesýpací hodiny a pokuste se odhalit rozdíly. Možná jsou dotyčné přesýpací hodiny uprostřed obrázku nebo v rozích? Můžete se také zaměřit na barvy nebo vzory na přesýpacích hodinách. Při analýze buďte rychlí a metodičtí, protože na nalezení dvou vetřelců máte pouze 60 sekund.

Řešení

Přesýpací hodiny se mohou zdát na první pohled obtížné, ale s trochou soustředění a bystrým zrakem je lze rychle najít. Pokud se vám je podařilo najít ve stanoveném čase, gratulujeme vám!

Přečtěte si také  Jak obnovit původní barvu oděvu vybledlého na slunci?

Pokud se vám je najít nepodařilo, nenechte se odradit, odpověď jsme vám poskytli v obrázcích.

© Truhlarstvi jablonec

 

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.