Home » Vizuální test: do tohoto snímku se vloudily 3 sovy. Dokážete je najít do 20 sekund?

Vizuální test: do tohoto snímku se vloudily 3 sovy. Dokážete je najít do 20 sekund?

V dnešním testu se do tohoto snímku dostaly 3 sovy. Sovy jsou působivá zvířata. Věděli jste, proč sovy pohybují hlavou, aby se podívaly? Protože nemohou hýbat očima v očních důlcích.

Sovy mají trubicovité oči, ne kulaté jako většina zvířat. V této hře si vyzkoušíte právě své zrakové schopnosti. Dokážete najít 3 sovy ukryté na obrázku?

© Truhlarstvi jablonec

 

Kde se skrývají 3 sovy?

Tento test je skvělým začátkem dne. Je jednoduchý, zábavný a zábavný. Může to být také ideální aktivita pro celou rodinu, kterou si můžete užít společně.

Tento test prověří vaše zrakové schopnosti, ale také soustředění. Abyste jím prošli, musíte být velmi pozorní a bystří.

Ať už uspějete, nebo ne, nezapomeňte, že důležité je, abyste se bavili a stimulovali své zrakové schopnosti. Věnujte tedy několik okamžiků hraní tohoto testu a nechte se do něj vtáhnout. Jste připraveni na tuto vizuální výzvu? Časový limit je 60 sekund, takže budete muset být při hledání rychlí a efektivní.

Přečtěte si také  Vizuální test: Bylo by možné, abyste našli slovo „ZIP“ za méně než 18 sekund?

Jak najdete 3 sovy, které se skrývají na tomto obrázku?

Abyste našli 3 sovy ve vymezeném čase, musíte být metodičtí. Zde je několik tipů a rad, kterými se můžete řídit. Udělejte si čas a prohlédněte si obrázek jako celek, abyste získali celkový přehled. Prohlédněte si různé prvky, barvy, vzory, textury a tvary. Projděte obrázek a začněte konkrétním rohem nebo oblastí.

Pečlivě analyzujte každou část obrázku, projděte si jednotlivé prvky a porovnejte je mezi sebou. Sovy mohou být maskované nebo částečně skryté, proto věnujte pozornost drobným detailům, které by je mohly odhalit. Hledejte charakteristické tvary sov, jako jsou oči, zobáky a výrazné peří.

Řešení:

Pokud se vám podařilo sovy najít, gratulujeme vám! Byli jste pozorní a vnímaví. Pokud se vám to nepodařilo, nezoufejte. Níže jsme pro vás připravili obrázkovou odpověď, která vám je pomůže najít.

Přečtěte si také  Logický test: Najděte chybu! Uhodnete, co je na obrázku špatně?
© Truhlarstvi jablonec

 

Neváhejte vyzkoušet další vizuální testy a cvičení, abyste mohli pokračovat ve zlepšování svých dovedností.

Čím více budete hrát hry tohoto typu, tím více budete rozvíjet svůj pozorovací smysl a schopnost rychle si všimnout konkrétních detailů.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.