Home » Vizuální test: 7 sekund vašeho času! Který strom se na obrázku nejvíce liší?

Vizuální test: 7 sekund vašeho času! Který strom se na obrázku nejvíce liší?

Intelektuální schopnosti člověka jsou výsledkem správného fungování mozku. Bylo navrženo několik testů, které mají pomoci tomuto orgánu vyvíjet se, aby byl bystrý a pohotový. V této soutěži jde především o rychlost. Vyzkoušejte si ji a zjistěte, kde je váš limit.

Sedm sekund na nalezení neobvyklého stromu

Na tomto obrázku je 45 stromů, které na první pohled vypadají stejně. Všechny jsou zelené s hnědým kmenem. Je tu však jeden zvláštní, který se svým tvarem liší od ostatních.

Tento strom musíte najít za pouhých 7 sekund. Je to velmi rychlé, takže než začnete, udělejte si pohodlí na klidném místě.

Jedná se o cvičení, které vyžaduje maximální soustředění v krátkém čase. Testuje vaše pozorovací schopnosti.

A atypický strom byl…

Pokud jste anomálii našli, gratulujeme vám! Jste výjimečný člověk s velkou inteligencí.

Pokud jste odpověď nenašli, nevadí. Tuto výzvu se podařilo splnit jen málokomu. Na jedné straně je totiž stromů mnoho a zdánlivě jsou stejné, na druhé straně jste měli na nalezení vetřelce pouhých 7 sekund. V této době máme tendenci přehlížet některé detaily. Nebojte se, řešení je následující.

Přečtěte si také  Vizuální test: Najdete sladkost ukrytou mezi těmito prvky?

Atypický strom je ve skutečnosti pátým stromem ve druhé řadě.

Chcete-li jít dál

Tento vizuální test patří do velké rodiny testů, které pomáhají zlepšit intelektuální schopnosti. Tato úloha vám zabrala 7 vteřin, trénovala váš mozek, aby rychle našel odpověď bez přemýšlení. Prověřil vaše pozorovací schopnosti a rychlost.

Pokud jste v této soutěži neuspěli, můžete příště uspět v podobném vizuálním testu. Opakováním těchto cvičení se váš mozek stane bystřejším a bude reagovat rychleji.

Jiné testy vám dávají více času na rozmyšlenou nebo jednoduše nestanovují časový limit. Pomohou vám zbystřit zrak a všímat si detailů.

A pokud chcete jít ještě dál nebo hledáte ještě obtížnější výzvy, neváhejte si udělat testy optických klamů.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.