Home » Vizuální test: 4 emotikony se liší od ostatních. Dokážete je rozpoznat?

Vizuální test: 4 emotikony se liší od ostatních. Dokážete je rozpoznat?

Hledání emotikonů, které se liší od ostatních, vyžaduje velké soustředění. Najít 4 různé emotikony v tomto barevném vizuálním testu se může zdát na první pohled složité. Ale s trochou soustředění je to docela dobře proveditelné.

Prvním úkolem je odvrátit se od jasných barev a soustředit se na detaily. Druhým úkolem je rozpoznat čtyři znaky mezi všemi, které vypadají stejně. Postava každé z nich je totiž klamavá a může vás zmást.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pokud však dáváte pozor a máte bystrý zrak, můžete všechny čtyři emotikony rychle najít. Tato barevná vizuální hra je skvělým cvičením pro rozvoj zrakového vnímání a můžete ji hrát s rodinou nebo sami. Nespěchejte a projděte si každý detail obrázku, abyste našli rozdíly.

Jak najdete 4 vetřelce na tomto obrázku?

Abyste v této hře našli 4 různé emotikony, je důležité se soustředit a vytvořit si co nejlepší podmínky pro pozorování obrázku. Posuňte se o několik centimetrů dozadu, abyste získali celkový pohled, a neváhejte si obrázek přiblížit, abyste prozkoumali detaily.

Přečtěte si také  Trendy dárky ke Dni matek: nejnovější nápady!

Lze použít dvě metody: první je důvěřovat svým instinktům a hledat přesné umístění různých emotikonů.

Druhou je projít všechny řádky a sloupce obrázku a ujistit se, že vám nic neuniklo. První metoda může být riskantnější, ale lze ji provést rychle. Druhá metoda je časově náročnější, ale zaručuje úspěch. Ať tak či onak, tato vizuální hra je skvělým způsobem relaxace, takže hodně štěstí!

Řešení

Gratulujeme těm, kterým se podařilo vetřelce najít! Byli jste vnímaví a pozorní ke každému detailu obrázku. Ostatní se nenechte odradit, protože je pravda, že emotikony se scénou dobře splývají.

Řešení na obrázcích pro ty, kteří je nenašli.

© Truhlarstvi jablonec

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.