Home » Vizuální test: 4 chobotnice se liší od ostatních. Dokážete je najít do 15 sekund?

Vizuální test: 4 chobotnice se liší od ostatních. Dokážete je najít do 15 sekund?

Na tomto obrázku se 4 chobotnice liší od ostatních. Věděli jste o tomto živočichovi, že má 9 mozků? Ve skutečnosti má chobotnice centrální mozek a každé rameno má vlastní nervovou soustavu.

Díky tomu může nezávisle pohybovat svými osmi rameny, aby se mohla pohybovat vpřed nebo hledat kořist. Zahrajte si hru a pokuste se najít 4 různé chobotnice.

© Truhlarstvi jablonec

 

Kde jsou různé chobotnice?

Pro úspěšné zvládnutí tohoto testu je nezbytné plně se soustředit na detaily. Musíte využít všechny své vizuální schopnosti, smysl pro pozorování, ale především své analytické schopnosti. Klíčovou roli při absolvování tohoto testu hraje také soustředění.

Abyste maximalizovali své šance, doporučujeme umístit se do tiché místnosti a izolovat se od rušivých vlivů.

Najděte si místo, kde se můžete plně soustředit na obraz. Než začnete, ujistěte se, že jste klidní a uvolnění. Tato hra je skvělým způsobem, jak se uvolnit a užít si chvíle samoty. Tím, že jste sami, se můžete do cvičení lépe ponořit a dát do něj maximum. Připravte se tedy na tento vizuální test.

Přečtěte si také  Denní horoskop na úterý 13. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Jak najít chobotnice?

Abyste našli různé chobotnice, musíte být všímaví a postupovat metodicky. K nalezení různých chobotnic mezi ostatními je nezbytný organizovaný přístup.

Začněte tím, že si prohlédnete obrázek jako celek, abyste se seznámili s jednotlivými přítomnými chobotnicemi.

Přibližte se ke každé chobotnici a prohlédněte si i ty nejmenší detaily. Porovnejte jednotlivé chobotnice. Pokud je pro vás obtížné vidět rozdíly, zkuste změnit úhel pohledu.

Někdy se rozdíly stanou zřetelnějšími, když se na obrázek podíváte z jiného úhlu nebo ustoupíte. Můžete si také zkusit obrázek přiblížit a prozkoumat každý detail podrobněji. Postupujte vyřazováním, abyste se mohli soustředit na zbývající chobotnice.

Řešení

Pokud se vám podařilo najít všechny 4 chobotnice, gratulujeme vám! Nebylo snadné je najít. Absolvováním tohoto vizuálního testu jste posílili své pozorovací schopnosti a vizuální pozornost.

Pravidelné procvičování tohoto typu cvičení může zlepšit vaše schopnosti, což může být přínosné v každodenním životě. Pokud se vám nepodařilo najít 4 chobotnice, nenechte se odradit.

Přečtěte si také  Otestujte své vizuální schopnosti a pomozte asistentovi dosáhnout kouzelné kostky.

Pokračujte v procvičování tohoto typu cvičení a poměrně rychle se dočkáte pozitivních výsledků. Nezapomeňte: pro pokrok je nezbytná vytrvalost. Pro ty, kteří 4 chobotničky neviděli, přinášíme odpověď na obrázcích.

© Truhlarstvi jablonec

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.