Home » Vizuální hádanka: Vyzkoušejte svůj zrak hledáním předmětů ukrytých na obrázku.

Vizuální hádanka: Vyzkoušejte svůj zrak hledáním předmětů ukrytých na obrázku.

Zde je zrakový test, který vás zabaví a zároveň změří vaše pozorovací schopnosti a ostrost vidění. Připravte se na řešení jedné z nejtěžších zrakových výzev současnosti podle všech, kteří se s ní setkali.

Pokud jste schopni věnovat úkolu plnou pozornost, jste pečliví a dobře se soustředíte, udělejte si tento test, protože je pro vás jako stvořený!

Vizuální test: „Kde jsou na obrázku robot, pirát a kostlivec?

Na následujícím obrázku jsou znázorněny malé postavy. Jsou uspořádány do řady a vaše oči se v tomto sledu stejných postaviček mohou rychle ztratit.

© Truhlarstvi jablonec

 

V prvních vteřinách pozorování vás nic nenavádí k domněnce, že se na snímku skrývají vetřelci. A přesto, věřte tomu nebo ne, tři postavy skutečně vklouzly dovnitř.

Poté máte 20 sekund na to, abyste se je pokusili odhalit. Jsou to robot, pirát a kostlivec. Tento úkol není vůbec snadný.

Přečtěte si také  Vizuální hádanka: Který obrázek je při pohledu shora správný? Vyřešte hádanku za méně než 30 sekund.

Musíte dávat plný pozor a soustředit se, abyste vetřelce možná našli. Pokud máte dobré pozorovací schopnosti, měli byste to v časovém limitu zvládnout.

Jste připraveni? Nyní je řada na vás!

IQ test: odpovědi

Pokud se vám podařilo najít hledané 3 znaky před uplynutím 20 sekund, znamená to, že máte vysoce vyvinutý pozorovací smysl, vysokou ostrost zraku a samozřejmě neocenitelné schopnosti soustředění, které se vám jistě budou hodit v každodenním životě.

Pokud jste se při řešení této vizuální výzvy setkali s potížemi a nepodařilo se vám najít 3 postavy robota, piráta a kostlivce, nenechte se odradit.

Jen málokomu se podaří tuto vizuální hádanku vyřešit včas. Doporučujeme vám, abyste svůj smysl pro postřeh a detail zdokonalili pomocí našich dalších vizuálních výzev. Neváhejte a navštivte naše stránky, abyste je našli.

Nemáte co ztratit. Naopak, můžete získat vše: aktivní mozek, tvůrčí potenciál, rozvinutější soustředění a především posílené vizuální schopnosti! Uvidíte také, o kolik se zlepší rychlost vašeho myšlení!

Přečtěte si také  Vizuální hádanka: Najděte odpověď na tento IQ test za méně než 45 sekund.

Zatímco budete čekat na pokračování vizuálních cvičení, nezapomeňte se o tuto vizuální hádanku podělit se svými přáteli a rodinou.

Řešení

Na obrázku níže vidíte umístění 3 postav, které jste museli spatřit, abyste splnili dnešní vizuální úkol. Robot je v horní části obrázku, kostlivec je spíše uprostřed a pirát je dole.

© Truhlarstvi jablonec

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.