Home » Vášnivě se zajímáte o pozorovací hry? Pak jste na správném místě!

Vášnivě se zajímáte o pozorovací hry? Pak jste na správném místě!

Cílem tohoto úkolu je otestovat vaši inteligenci, takže si budete muset lámat hlavu, abyste na tomto obrázku našli lichou.

Obrázek níže má podobu citronového koláče a cílem je najít nesouvislý prvek. Mnoha lidem se nepodařilo najít správnou odpověď.

Vy to však zvládnete, pokud máte smysl pro kreativitu a jasnou strategii. Pokud jste tedy odhodláni vyzkoušet svůj důvtip a zrak, připravte se na hledání lichého prvku na tomto obrázku.

© Truhlarstvi-jablonec

 

Jak tato skládačka vypadá?

Když se podíváte na tento obrázek, zjistíte, že se jedná o hlavolam, který je třeba rychle vyřešit. Když se na obrázek podíváte pozorně, zdá se, že je vše dokonalé, nejsou zde žádné nesrovnalosti.

Když se však podíváte pozorněji, zjistíte, že na obrázku je chyba a tou je vetřelec. Abyste ho našli, musíte použít svůj důvtip a pečlivě přemýšlet. Musíte se tedy na úkol podívat z různých úhlů. Přečtěte si, co vás v ní čeká.

Přečtěte si také  Horoskop pro 16. července 2023 : Vzhlédněte k nebi a objevte svou budoucnost!

Jaké jsou výhody takové aktivity?

Tato výzva vám pomůže udržet si bystrou a pohotovou mysl. Ve skutečnosti vás nutí ke kritickému a kreativnímu myšlení a pomáhá vám rozvíjet schopnosti řešit problémy. A protože si k vyřešení hádanky musíte zapamatovat obrázek, pomáhá také zlepšit vaši paměť.

Nemluvě o tom, že hraní této hry vám pomůže zapomenout na všechny problémy a zlepší vám náladu. Pokud chcete znát skutečnou odpověď, jistě vás potěší následující odstavec.

Odpověď: Tady se nachází ten, kdo se vymyká.

Lichý je v průsečíku 2. řádku s 2. sloupcem. Není snadné ji najít pouhým pohledem na obrázek.

Nejlepším řešením je pozorně se dívat a použít dobrou techniku k jeho odhalení. Pokud to uděláte, určitě odpověď snadno najdete.

© Truhlarstvi-jablonec

 

Pokud se vám podařilo identifikovat vetřelce do 10 sekund, výborně! Znamená to, že jste inteligentní, protože několika lidem před vámi se to nepodařilo.

Přečtěte si také  Matematická hádanka: změřte své IQ přesunutím pouhých 2 zápalek!

Svědčí to také o tom, že máte dobré pozorovací a dedukční schopnosti. Pokud se vám to nepodaří, nezoufejte, na našich stránkách na vás čekají další výzvy. Budete mít možnost zkusit si test znovu.

Zaujal vás tento test? Podělte se o něj se svými přáteli na sociálních sítích.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.