Home » Týdenní horoskop pro období od 26. prosince 2022 do 1. ledna 2023: Štíři najdou silné pouto se svým partnerem, Kozorohy trápí nedostatek financí.

Týdenní horoskop pro období od 26. prosince 2022 do 1. ledna 2023: Štíři najdou silné pouto se svým partnerem, Kozorohy trápí nedostatek financí.

Zbývá už jen pár dní a rok 2022 se chýlí ke konci. Chcete-li ji ukončit co nejlépe, získejte náskok a zjistěte, co vám předpovídají hvězdy. To vám pomůže připravit se na Silvestra a první den nového roku. Chcete-li zjistit, co vás čeká, přečtěte si týdenní horoskop na období od 26. prosince 2022 do 1. ledna 2023.

Beran

Láska a soukromý život: Tento týden můžete zažít nepříjemné setkání. Abyste mohli této epizodě čelit, musíte se vyzbrojit odvahou. S trochou vytrvalosti se vám vaše odvaha vyplatí a budete silnější než kdykoli předtím.
Práce a finance: Odvažte se hájit svá práva a dejte o sobě vědět. Nyní je čas bojovat za spravedlnost.
Zdraví: Nedovolte, aby vás přemohly obavy. Naučte se věřit sami sobě a dívat se na věc z té lepší stránky. Máte energii na boj.

Taurus

Láska a osobní život: Budete mít zasněnou náladu. Nezapomeňte však sestoupit z oblak a žít svůj život v realitě. Může to být mnohem lepší, než jste si mysleli.
Práce a finance: Musíte dbát na to, abyste různé profesní úkoly plnili obětavě. Vaše mysl je v těchto dnech často jinde. To se podepisuje na vaší produktivitě a výsledcích. Pokud se nechcete dostat do potíží, je čas se probudit.
Zdraví: Vše je v pořádku. Pokud se však cítíte unavení a roztěkaní, udělejte si přestávku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Astrohled (@astrohled)

Gemini

Láska a osobní život: Tento týden musíte být opatrní na své emoce. Budete mít náladu ruské hory a to vám uškodí víc než cokoli jiného.
Práce a finance: Pokud chcete lépe řídit své osobní a pracovní záležitosti, myslete hlavou, a ne emocemi. V případě potřeby se obraťte na moudrou osobu, aby vám poradila, jak zmírnit své vzestupy a pády.
Zdraví: Snažte se zvládat stres tím, že se pokusíte identifikovat jeho zdroj. To vám umožní přistupovat ke každodenním záležitostem s větší spontánností a lehkostí.

Přečtěte si také  Které stromy by se nikdy neměly prořezávat v květnu?

Rakovina

Láska a soukromý život: Tento týden budete ke svým blízkým laskaví a chápaví. To vám umožní vyložit karty na stůl a vyřešit různé dosud nevyřešené problémy.
Práce a finance: Budete pozitivně naladěni. Ať už budete muset řešit jakékoli úkoly, budete je řešit s radostným srdcem.
Zdraví: Hvězdy jsou na vaší straně.

Leo

Láska a osobní život: Poslední týden tohoto roku bude ve znamení nostalgie. Na minulé události se díváte s trochou lítosti. Nebuď mrzutý. Carpe diem! Žijte každý den, jako by byl váš poslední.
Práce a finance: Udělejte si čas na přípravu svých životních a profesních cílů pro nadcházející rok.
Zdraví: Přivítejte nový rok pozitivně naladěni.

Panna

Láska a soukromý život: Dříve nebo později vyjde najevo skrytá pravda. Tento týden můžete očekávat následující. Už se nebudete muset stresovat. Ucítíte, jak vám z hrudi spadla tíha a budete se cítit lehčí v „nohách“. Pokud to situace vyžaduje, buďte tento týden oporou těm, kteří to potřebují.
Práce a finance: Koncem roku nás v práci čekají velké úspěchy.
Zdraví: Vše je v pořádku. Poslední prosincový týden se budete cítit lehčí a klidnější.

Přečtěte si také  Oroscopo del 14 maggio 2023: 12 previsioni astrologiche che vi guideranno durante la giornata!

Váhy

Láska a osobní život: Je čas uvědomit si, že nelze vše plánovat a kontrolovat.
Práce a finance: Udržujte si pozitivní myšlení a nenechte se rušit negativními myšlenkami. Pokud si osvojíte toto myšlení, nic vám nebude stát v cestě a nebudete se muset potýkat s žádnými neúspěchy.
Zdraví: Jste plní energie. Nezapomeňte toho co nejlépe využít.

Štír

Láska a osobní život: Máte neuvěřitelné štěstí na skvělého partnera. Nikdy nenajdete upřímnější, opravdovější a pevnější vztah. Je čas si to uvědomit a věnovat tomu veškerou svou energii. Svůj osobní život jste příliš dlouho odsouvali na druhou kolej.
Práce a finance: Po pracovní stránce půjde vše podle plánu. Využijte příležitost investovat do jiných aspektů svého života.
Zdraví: Hvězdy jsou na vaší straně. Budete v dobré kondici a zdraví. Pokud je dobré počasí, využijte možnost zacvičit si v tělocvičně nebo doma.

Střelec

Láska a soukromý život: Vaše vztahy budou v dobré kondici. Můžete si být jisti, že rok zakončíte v dobrém s rodinou a přáteli.
Práce a finance: Nebojte se v práci plavat v neklidných vodách, pokud to znamená, že můžete urovnat neshody s kolegou. Dosud jste se drželi zpátky, abyste zachovali harmonii v práci a nekomplikovali si situaci. Tento přístup však situaci jen zhoršuje. Pokud vám to pomůže uklidnit situaci, musíte jít proti ohni ohněm.
Zdraví: V tomto roce budete netrpěliví. Naučte se mírnit, aniž byste se dostali do abstinenčního stavu.

Přečtěte si také  Hvězdy se usmívají na tato 4 astrologická znamení: objevte dobrá překvapení, která na vás čekají příští měsíc!

Kozoroh

Láska a osobní život: V posledním týdnu buďte pozitivnější. I když se možná cítíte trochu sklesle, podívejte se na to z nadhledu. Možná budete překvapeni, k čemu to může vést.
Práce a finance: Naučte se být vděční za to, co máte, místo abyste záviděli finanční situaci druhých. Zaměřili jste se na to, co nemáte, a bráníte tak novým příležitostem, které se vám naskytnou.
Zdraví: Nebuďte mrzutí. Jste fit a zdraví, co víc si přát?

Vodnář

Láska a soukromý život: Tento týden bude dobrý. Sváteční období prožijete s radostí a veselím. Využijte ji co nejlépe.
Práce a finance: Ve vašich profesních záležitostech se chystá velká změna. To vám umožní požádat o neočekávanou finanční pomoc. To bude dobrá příležitost k přehodnocení množství práce, kterou jste odvedli, s ohledem na výši mzdy, kterou dostáváte.
Zdraví: Budete mít železné zdraví a po celý týden velmi dobrou náladu.

Ryby

Láska a osobní život: Zkuste dělat věci jinak. Je čas zaujmout nový přístup. Možná budete překvapeni, k čemu to může vést. Je to ideální čas na kouzlení a zábavu.
Práce a finance: Odvažte se být odvážní ve svých profesních projektech. Bez ní se nikdy nic nezmění. Ještě dlouho budete trčet ve vyjetých kolejích.
Zdraví: Z hlediska zdraví si nemáte na co stěžovat. Jste plní energie. Využijte tuto energii k tomu, abyste se posunuli vpřed.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.