Home » Tři astrologická znamení, která nejčastěji trpí depresemi!

Tři astrologická znamení, která nejčastěji trpí depresemi!

Astrologie je starobylá věda, která nabízí fascinující pohled na osobnost a zkušenosti člověka. Podle astrologie má každé znamení zvěrokruhu jedinečnou osobnost a charakter, který určuje jeho sklony a schopnost vyrovnat se s životními situacemi.

Ačkoli deprese není spojena s žádným konkrétním znamením zvěrokruhu, určité astrologické charakteristiky mohou u některých znamení zvýšit pravděpodobnost vzniku deprese.

V tomto článku vám prozradíme, která 3 znamení zvěrokruhu mají největší pravděpodobnost vzniku deprese a jak se tato znamení mohou naučit zvládat své emoce a depresi předcházet.

Jak astrologie ovlivňuje naši povahu?

Astrologie je obor, který se zabývá vlivy souhvězdí a planet na náš život. Využívá znamení zvěrokruhu, aby nám pomohla vidět věci jasněji. Každé znamení zvěrokruhu je spojeno se svými vlastnostmi a typem osobnosti.

Tyto charakteristiky mohou ovlivňovat naše chování, naše rozhodnutí, touhy a způsob bytí. Některá znamení nám také mohou pomoci lépe poznat sebe sama a pochopit, jak fungujeme.

Astrologické prvky, jako jsou aspekty mezi planetami a systém domů, mohou být také brány v úvahu, aby nám pomohly lépe pochopit naši osobnost a charakter. Velmi důležitá je také lunace, tedy studium lunárních cyklů, která nám umožňuje odhalit emoce, které v nás žijí, a to, jak nás mohou ovlivňovat.

Přečtěte si také  Mystický ponor do neznáma: astrologické předpovědi a tarotové věštby na 21. září 2023

Stručně řečeno, astrologie nám pomáhá lépe porozumět tomu, kdo jsme a jak fungujeme, tím, že bere v úvahu vlivy, které mají hvězdy na náš život.

Tři astrologická znamení, která nejčastěji trpí depresemi, jsou : Blíženci, Beran a Ryby

Některá znamení zvěrokruhu trpí depresemi častěji než jiná. Tato znamení bývají méně optimistická a citlivější na své okolí.

Je u nich větší pravděpodobnost, že se budou cítit vystresovaná a nervózní, což může vést k depresi. Zde jsou tři astrologická znamení, u kterých je největší pravděpodobnost, že budou trpět depresí.

Blíženci (21. května – 21. června)

Blíženci jsou jedním ze znamení zvěrokruhu, která jsou nejvíce náchylná k depresím. Vzhledem ke své dvojí povaze se Blíženci často potýkají s vnitřními dilematy a konflikty.

Blíženci jsou také někdy náchylní ke zmatkům a kvůli své nestálé povaze se mohou cítit velmi dezorientovaní. Ne vždy umí říci ne a mají tendenci zaplétat se do situací, které je citově zraňují. Jakmile upadnou do depresivního stavu, mohou Blíženci jen obtížně hledat cestu k uzdravení.

Beran (21. března – 19. dubna)

Beran je také jedním ze znamení zvěrokruhu, která nejčastěji propadají depresím. Berani mohou být velmi vášniví, ale zároveň jim může chybět trpělivost a empatie vůči sobě i ostatním.

Přečtěte si také  Nebeská symfonie lásky : Venuše a tři souhvězdí zvěrokruhu, 18. září 2023

Ve svých činech bývají příliš odvážní a bezohlední, což může vést k negativním důsledkům. Berani se musí naučit pečovat o sebe a navazovat kontakty s ostatními, aby zvýšili svou emoční odolnost a předešli depresím.

Ryby (19. února – 20. března)

Ryby také patří mezi astrologická znamení, u nichž je největší pravděpodobnost, že propadnou depresi. Ryby jsou známé svou empatií a citlivostí, což je činí velmi zranitelnými vůči vnějším vlivům. K udržení duševní a citové rovnováhy potřebují být uznávány a oceňovány.

Bohužel tato pozornost nemusí být vždy k dispozici, což může u Ryb vést k hlubokému trápení a depresi. Je důležité, aby se tyto povahy naučily spojit se samy se sebou, aby mohly rozpoznat své vlastní pocity.

Ačkoli některá znamení zvěrokruhu mají větší pravděpodobnost, že se u nich deprese objeví, než jiná, je důležité si uvědomit, že nikdo není vůči depresivní poruše imunní.

Přečtěte si také  Tipy pro zahradu: Jak připravit a vyživit půdu na zeleninové zahradě v dubnu?

Deprese může postihnout lidi ze všech společenských vrstev a je důležité znát její příznaky, aby bylo možné poruchu rozpoznat a získat potřebnou pomoc.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.