Home » Tento extrémní IQ test je určen pro génie! Musíte najít třímístný kód za méně než 40 sekund!

Tento extrémní IQ test je určen pro génie! Musíte najít třímístný kód za méně než 40 sekund!

Hádanka dne: Najděte kód! Hledáte kombinaci 3 čísel a máte k dispozici pouze jeden obrázek k analýze. Čísla jsou umístěna na 5 řádcích. Jsou zde však nápovědy a vy podle nich musíte najít správný kód.

Logické testy a testy myšlení jsou v populární kultuře velmi oblíbené. Jsou nedílnou součástí videoher, testů a kvízů i výzev na sociálních sítích. Výzvy jsou skvělým způsobem, jak stimulovat svou mysl a otestovat své analytické schopnosti.

Do této kategorie patří i hádanky, které mohou být velmi zábavné. Mohou být také velmi frustrující, protože nalezení správného řešení může trvat nějakou dobu.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pravidla, která je třeba dodržet při řešení výzvy

Úkolem je najít třímístný kód. K tomu je důležité pozorovat a soustředit se. Pravidla, kterými je třeba se řídit, jsou jednoduchá: po každé kombinaci 3 čísel se objeví barevné tečky, které vám napoví řešení.

Přečtěte si také  IQ test: Zvládnete vyrovnat rovnici za méně než 30 sekund?

Bílá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli, a zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno ve správném poli.

Tato úloha je střední úrovně, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Proto je pro úspěch v této úloze nezbytné pozorování a soustředění.

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou umístěny v pořadí. Na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte 40 sekund. Pokud se vám nepodaří najít řešení včas, neuspějete.

Dnešní hádanky jsou skvělým způsobem, jak stimulovat svou logickou mysl. Pomohou vám naučit se řešit problémy a rozvíjet kognitivní schopnosti.

Řešení hádanek vám pomůže zlepšit paměť a udržet si soustředění, když stojíte před problémem.

Pravidelné používání logické mysli vám navíc pomůže zůstat duševně aktivní a čilí. Čím více budete na těchto hádankách pracovat, tím bude váš mozek hbitější a pohotovější.
Řešením hádanek pomáháte zlepšovat své schopnosti řešit problémy, rychleji a jasněji myslet a racionálně se rozhodovat.

Přečtěte si také  IQ test: géniové ho zvládnou za 15 sekund. Stačí přesunout 2 zápalky, abyste získali správný výsledek...

Čím více budete cvičit, tím více se bude zlepšovat vaše schopnost řešit složité a nečekané problémy. Hlavolamy mohou také pomoci vašemu mozku zůstat zdravý, protože aktivují oblasti mozku, které se v každodenní rutině nepoužívají.

Objevte záhadný kód!

Těšíte se, až zjistíte kód dne? Už nečekejte, odhalíme vám ji! Na obrázku jsou barevně zvýrazněna čísla, která tvoří kód.

Kód, který je třeba najít, je 152.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pokud jste ji našli za méně než 40 sekund, dobře jste udělali! Jsme ohromeni vaší bystrostí. V každém případě doufáme, že se vám tato malá hra líbila.

Doufáme, že si najdete čas a vyzvete své přátele a rodinu, aby se o tento článek podělili. Strávili jsme spoustu času prací na vytvoření všech zábavných her, které vám každý den přinášíme, a budeme poctěni, pokud tento článek budete sdílet na sociálních sítích. Umožní nám to oslovit více lidí a pobavit je našimi hrami.

Přečtěte si také  Jak vytvořit nádhernou zahradu a zároveň chránit životní prostředí?

Vaši přátelé a rodina budou nadšeni, že se mohou účastnit zábavných a zábavných výzev. Víme, že výzvy jsou zábavným a vtipným způsobem, jak společně trávit čas, a to i na dálku. Navíc je to ideální příležitost ukázat svým blízkým, jak být dobrým hráčem.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.