Home » Pozorovací test: Úkolem odborníků je najít chyby mezi dvěma snímky.

Pozorovací test: Úkolem odborníků je najít chyby mezi dvěma snímky.

Každý z nás má svůj vlastní výklad věcí a uvažování. Pokud máte pozornou mysl, znamená to, že máte také dobře vyvinutou inteligenci. Rozdílové hry jsou ideální pro testování postřehu a pozornosti! To vás čeká v dnešní vizuální výzvě! Přijměte naši výzvu dne!

Vizuální test: „Najděte dvě chyby mezi těmito dvěma obrázky“.

K provedení tohoto pozorovacího testu se stačí pozorně podívat na obrázek níže. Toto jsou 2 stejné obrázky moruše s bobulemi v různých fázích zrání. Zkuste tyto dva obrázky porovnat, protože se od sebe několikrát liší. Časový limit není stanoven, takže se soustřeďte. Čím déle vám však bude trvat, než je všechny identifikujete, tím nižší budou vaše dovednosti. Je na vás, abyste hráli co nejrychleji!

Pozorovací test: odpověď na vizuální výzvu

Už jste dokončili hledání všech skrytých chyb mezi těmito dvěma obrázky? Kolik rozdílů jste celkem našli? Pokud jste nenašli žádný nebo méně než 5, znamená to, že jste prohráli, protože ve skutečnosti je mezi těmito dvěma obrázky 5 rozdílů! Podařilo se vám najít 5? Porovnejte své odpovědi s níže uvedeným řešením.

Přečtěte si také  IQ test: Najdete řešení tohoto IQ testu za méně než 35 sekund?

Řešení:

Dobří pozorovatelé dokázali identifikovat těchto 5 chyb, které můžete vidět na následujícím obrázku:

Dobrá práce, pokud jste tento pozorovací test zvládli. To znamená, že máte dobře vyvinutý zrak, pozornou mysl a neochvějnou koncentraci! Pokud jste bohužel neuspěli, nenechte se tímto testem odradit. Naopak, musíte se vzchopit a motivovat se ke zvýšení svých pozorovacích schopností a pozornosti. Proto neváhejte navštívit naše stránky a splnit všechny vizuální výzvy, které nabízíme. Řešte úkoly jeden po druhém a staňte se esem ve vizuálních a IQ testech. S praxí a vytrvalostí se vám to podaří!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.