Home » Pozorovací test: Najdete 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky? Jen ti nejpozornější je snadno rozeznají.

Pozorovací test: Najdete 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky? Jen ti nejpozornější je snadno rozeznají.

Tento IQ test je ideální pro testování vašich pozorovacích schopností, inteligence a koncentrace. Úkolem je rozlišit 3 rozdíly na obrázku, který jste dostali. Jedná se o poměrně jednoduchý test, který může absolvovat každý. Cílem je vyřešit test v krátkém čase a prokázat svou inteligenci.

Prezentace testu IQ

V tomto novém testu IQ je hádanka o něco složitější. Obrázek, který vám předkládáme, je téměř totožný a rozdíly jsou sotva patrné. Pokud však máte bystrý zrak, bude pro vás nalezení tří odlišností hračkou.

Než začnete, měli byste se pohodlně usadit a vyčistit si mysl. Pokud si chcete v této soutěži vyzkoušet své pozorovací schopnosti, je důležité se soustředit.

Když se pozorně podíváte na mladou ženu na obrázcích vedle sebe, všimnete si, že je skloněná a hraje si na mobilním telefonu. Všimněte si také, že kolem ní jsou nějaké předměty a že něco drží v ruce.

Přečtěte si také  IQ test: Máte 60 sekund na to, abyste našli prvky ukryté na tomto obrázku!

V tomto IQ testu musíte najít chyby skryté v obrázcích. I když na první pohled vypadají oba obrázky stejně, ukazuje se, že se liší třemi detaily. Tato výzva je ideální k tomu, aby vám pomohla přemýšlet inteligentně.

Odpověď na tento IQ test

Je čas ukázat odpověď na tento IQ test. Tato vizuální výzva je řazena mezi nejobtížnější testy IQ. Najít tyto tři rozdíly nemohlo být snadné, protože je těžké si jich všimnout. Gratulujeme, pokud jste si jich všimli, patříte mezi nejchytřejší lidi.

Pokud jste si nevšimli rozdílů, zde jsou odpovědi s vysvětlením. Svou odpověď si můžete ověřit také na obrázku níže.

  • Rozdíl číslo 1: Podívejte se pozorně na pruhy na svetru ženy. Všimněte si, že se na jednotlivých obrázcích liší.
  • Rozdíl číslo 2: Je poměrně obtížné jej najít, protože se nachází na displeji telefonu. Na jedné z obrazovek je skutečně vidět, že strom je obrácený.
  • Rozdíl číslo 3: Tohoto detailu si mohou všimnout jen pozorní lidé, protože je na poháru mladé ženy. Všimněte si, že obsah prvního a druhého obrázku se liší.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.