Home » Plachost těchto znamení zvěrokruhu je často mylně považována za aroganci.

Plachost těchto znamení zvěrokruhu je často mylně považována za aroganci.

18. září 2023 otřese hvězdami působivá astrální konjunkce, která způsobí velké kosmické vlny. Tento výjimečný jev ovlivní vnímání některých povahových rysů a plachost se promění ve falešný dojem arogance.

Tři znamení zvěrokruhu, která jsou prozatím utajena, zaznamenají silný vliv na své denní horoskopy. Připravte se na smršť protichůdných energií a pamatujte, že v mystickém světě astrologie není vše takové, jak se zdá.

Lev: Klamné zrcadlo

Dne 18. září 2023 pocítíte vy, Lvi, neobvyklou intenzitu. Astrální konjunkce vyostří vaše povahové rysy a promění vaši plachou povahu v auru arogance, kterou si vaše okolí může špatně vyložit. Sociální interakce se mohou ukázat jako složité a vaši blízcí by mohli vnímat povýšený postoj tam, kde se ve skutečnosti skrývá zvýšená citlivost. V této době je nezbytné sdělovat své pocity otevřeně a upřímně, abyste předešli jakýmkoli nedorozuměním.

Přečtěte si také  Rostlinné puriny : Vysoce účinná přírodní hnojiva a repelenty

Blíženci: Emoční oscilace

Blíženci, připravte se na emocionální smršť. Toto vesmírné vlnobití postaví vaši plachost do středu pozornosti a promění ji v projevy arogance. Hrozí, že se budete cítit nepochopeni a izolováni, protože vaše vnitřní emoce budou s tímto novým vnímáním bojovat. Bude pro vás klíčové najít kreativní způsoby, jak vyjádřit své pravé já a napravit případné falešné dojmy.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Časopis KREATIV (@kreativ_casopis)

Panna: Vnitřní labyrint

Pro vás, Panny, bude transformace hluboká. Vaše obvyklá plachost bude interpretována jako přezíravost, která vám bude vytvářet překážky v osobních i pracovních vztazích. Je to čas spíše pro introspekci a zamyšlení než pro nesmyslné boje. Snažte se vyjasnit nedorozumění a představit svou skutečnou osobnost těm, na kterých vám skutečně záleží.

Mystika astrologie nám připomíná, že vesmír je neustále v pohybu, stejně jako my. Toto je jen fáze, která také pomine. Důležité je zůstat věrný sám sobě bez ohledu na výzvy. Změna může být děsivá, ale je to také úžasná příležitost k růstu a transformaci.

Přečtěte si také  Jaká jsou nejoblíbenější astrologická znamení? Patříte mezi ně?

Povzbuzujeme vás, abyste v tomto neklidném období byli odvážní a přijali změny, které vás čekají.

Podělte se o tento článek s ostatními, kterých se tyto astrologické předpovědi mohou týkat. Nezapomeňte se každý den vrátit a zjistit, jak vás hvězdy vedou a ovlivňují. Zářete dál, ať už na vás vesmír hodí cokoli!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.