Home » Otestujte si své IQ a vyřešte tuto výzvu za méně než 60 sekund přesunutím pouhých 2 zápalek!

Otestujte si své IQ a vyřešte tuto výzvu za méně než 60 sekund přesunutím pouhých 2 zápalek!

Dnes si vyzkoušíme vaše matematické schopnosti a rychlost řešení problémů pomocí hádanky. Výchozí rovnice je 9-0x3=18.

Tato rovnice je však chybná. Vaším úkolem, pokud jej přijmete, je vyřešit tuto chybu za méně než 60 sekund.

Tento typ testu měří schopnost řešit matematické problémy a rychle reagovat, což jsou vlastnosti, které jsou užitečné pro testy IQ a další hádanky.

Hádanky a podobné výzvy jsou velmi populární na sociálních sítích, kde jsou často předmětem soutěží o to, kdo je vyřeší nejrychleji. Jste připraveni na tuto výzvu?

© Truhlarstvi jablonec

 

Vyřešte dnešní IQ test!

Dnes pro vás máme hádanku, při jejímž řešení se budete muset pozorně dívat a soustředit.

Přemýšlejte mimo rámec a pokuste se vyřešit dnešní náročnou rovnici. K úspěchu vám stačí přesunout pouze 2 zápalky!

Dejte si na čas a vyřešte hádanku. Nezapomeňte se o své skóre podělit s přáteli a rodinou. Hodně štěstí!

Přečtěte si také  Test osobnosti: Květina, kterou si vyberete, prozradí, jak dobře ovládáte své emoce. Možná budete překvapeni!

Ačkoli se hádanky mohou zdát složité, vtip a kreativita nám mohou pomoci je vyřešit. Musíme si pozorně prohlédnout každý detail a soustředit se na nalezení řešení.

Věnujte čas promýšlení jednotlivých kroků a hledání chytrých způsobů, jak se dostat k cíli. Řešení hádanky vyžaduje určitou dávku trpělivosti, postřehu a vynalézavosti.

Nenechte se odradit, pokud prvních několik pokusů nebude úspěšných, vytrvejte a řešení svého úkolu najdete.

Matematická výzva 21. století

V poslední době se tento test stal velmi populárním na sociálních sítích, jako je Twitter a Instagram. Dnes jsme tu my, abychom vám nabídli řešení této výzvy!

Mnozí z vás se pokusili vyřešit hádanku za méně než 60 sekund a my gratulujeme těm, kteří našli odpověď. Řešení je 9+3×3=18.

Níže jsme přiložili obrázek, který řešení vysvětluje. Doufáme, že vám toto řešení pomůže najít odpovědi na další matematické úlohy, se kterými se setkáte!

Přečtěte si také  IQ test: Pouze 6 % úspěšných: Máte 7 sekund na to, abyste vyzkoušeli své IQ nalezením psí boudy.
© Truhlarstvi jablonec

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.