Home » Osud 3 znamení zvěrokruhu prozrazený jejich osudem

Osud 3 znamení zvěrokruhu prozrazený jejich osudem

Únor je z astrologického hlediska velmi zajímavý měsíc, protože v něm dochází k velkému pohybu planet a intenzivním astrologickým vlivům. Měsíc je ve znamení Berana, což znamená, že některá astrologická znamení budou těžit z jeho vlivu.

Tato pozice Luny může přinést více dobrodružství a překvapení i příslušníkům jiných astrologických znamení. Některá znamení však mohou zradit jejich ambice nebo hluboké city. Blíženci, Raci, Panny a Střelci musí být vůči tomuto lunárnímu vlivu ostražití, protože by je mohl ohrozit.

Únor bude měsícem intenzivní vášně, ale také možné zrady. Buďte ve střehu a věnujte pozornost planetárním pohybům, ke kterým bude docházet, abyste nebyli zaskočeni!

Blíženci – 21. května – 20. června

Únor je pro Blížence intenzivním měsícem, kdy se planety dostávají do konfliktu. Mars a Merkur jsou v opozici, což může způsobit určitou nestabilitu.

Přečtěte si také  Pozorovací test: Dokážete najít 3 rozdíly mezi oběma obrázky za méně než 7 sekund?

Blíženci se mohou cítit zrazeni a zklamáni svými přáteli. Budou muset být trpěliví a pokorní, aby nereagovali přehnaně, a zachovat si chladnou hlavu.

Panna – 23. srpna – 22. září

Únor bude pro Panny plný příležitostí. Slunce, Mars a Venuše jsou v konjunkci, což Pannám umožní otevřít se lásce a novým možnostem.

I když se to může zdát vzrušující, může to také vést k tomu, že se budou cítit zrazeny nebo podvedeny lidmi, které považovaly za své přátele.

Štír – 23. října – 21. listopadu

Únor bude pro Štíry obtížným měsícem, protože planeta Pluto bude v opozici s Merkurem. To znamená, že pro Štíry může být obtížné vyrovnat se s výzvami, které jim přijdou do cesty.

Budou muset být trpěliví a rozvážní, aby tyto obtíže překonali, jinak se mohou cítit zrazeni lidmi, které považují za přátele.

Přečtěte si také  Horoskop pro 24. února 2023: Blíženci budou mít neuvěřitelně pozitivní den!

V této době je Luna ve znamení Berana. Tato vysoce aktivní a impulzivní pozice výrazně ovlivní znamení zvěrokruhu. Luna v Beranu je energie, která přináší silné emoce a velkou potřebu svobody. Může také přinést okamžiky zrady v našich vztazích.

Některá znamení zvěrokruhu budou tímto obdobím ovlivněna více než jiná a mohou zažívat emocionální střety mezi touhou po svobodě a společenskými a profesními povinnostmi.

V tomto článku se budeme podrobně zabývat důsledky Luny v Beranu pro každé ze tří nejvíce postižených znamení. Ukážeme si, jak mohou jednotlivá znamení lépe přistupovat k obtížím, které jsou na obzoru, a zvládat je, a jak tuto energii co nejlépe využít, aby se vyhnula konfliktům a hádkám.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.