Home » Objevte příznivé znamení pro Yin Earth Taurus: Týden prosperity pro Draka, Opici a Kohouta od 18. do 24. září 2023.

Objevte příznivé znamení pro Yin Earth Taurus: Týden prosperity pro Draka, Opici a Kohouta od 18. do 24. září 2023.

V majestátním vesmíru čínské astrologie je každý týden provázen vlastními energiemi, vlivy a příležitostmi. Od 18. září do 24. září 2023 se tedy budeme řídit hexagramem I-ťing, který přináší svá znamení. Tomuto týdnu bude dominovat symbol Jin zemského Býka, což bude mít za následek plodnou obnovu, zvýšenou produktivitu a větší štěstí, pokud jde o prosperitu. Jinový Býk nás povzbuzuje, abychom zůstali nohama pevně na zemi a zároveň si odhodlaně a vytrvale šli za svými sny. Výjimečný týden z hlediska štěstí zažijí zejména tři čínská astrologická znamení: Drak, Opice a Kohout. Tato tři znamení zažijí období prosperity, nových příležitostí a nečekaných úspěchů. Ti, kdo se narodili ve znamení Draka, se mohou ocitnout v situacích, kdy bude uznáno a oceněno jejich vůdčí postavení. Opice se zase mohou těšit na výrazný pokrok v kariéře nebo studijní úspěchy. A konečně ti, kteří se narodili ve znamení Kohouta, mohou očekávat zlepšení osobních vztahů a plodné investiční příležitosti.Nezapomeňte však, že štěstí je proměnlivá energie, a i když je tento týden pro některé příznivý, neznamená to, že ostatní zůstanou pozadu. Každé znamení má svůj čas zazářit a každý okamžik je příležitostí k učení, růstu a rozkvětu. Ať už je tedy vaše znamení čínského zvěrokruhu jakékoliv, doporučuji vám, abyste energie tohoto týdne přijali s otevřeností a optimismem.

Přečtěte si také  Kosmická láska: Astrální události 22. září 2023 ovlivňující lásku u tří znamení zvěrokruhu

Předpovědi pro tento týden pro Draka

Draci narození v letech 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000 a 2012 se mohou těšit na plodný týden. Budete se cítit silní a uznávaní ve své roli vůdce. Energie Býka Země Jin vám umožní zazářit v situacích, kdy se do popředí dostane vaše schopnost rozhodovat. Je to pro vás vynikající příležitost předvést své schopnosti a získat uznání, které si zasloužíte. Buďte odhodlaní a vytrvalí při dosahování svých cílů.

Předpověď pro tento týden pro Kohouta

Pokud jste se narodili v letech 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017 ve znamení Kohouta, připravte se na týden harmonických vztahů a plodných investičních příležitostí. Jin Býka přeje vašim osobním vztahům a přináší pozitivní energii do vašeho finančního života. V tomto týdnu budete mít příležitost rozvíjet vztahy a zlepšit svou finanční situaci. Zůstaňte otevření a vstřícní vůči těmto novým příležitostem.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.