Home » Objevte astrotáborovou předpověď na tento týden: Kontemplace, optimismus a kreativita od 18. do 24. září 2023!

Objevte astrotáborovou předpověď na tento týden: Kontemplace, optimismus a kreativita od 18. do 24. září 2023!

Vítejte u naší astrologické předpovědi na týden od 18. září 2023 do 24. září 2023, která vychází z prastaré moudrosti tarotu. S přechodem do podzimu slibuje tento týden bohatý na nečekané proměny a změny ovlivněné probíhajícím pohybem hvězd a planet.

Tarot naznačuje týden se silnou energií Oběšence, která symbolizuje období rozjímání, odříkání a vnitřní transformace. Stejně jako oběšenec budeme všichni vyzváni, abychom změnili svůj pohled na různé aspekty svého života, pustili se a přijali změny, které se chystají.

Vliv Hvězdy rovněž naznačuje období obnovy a optimismu. Navzdory výzvám, kterým můžeme čelit, nám Hvězda připomíná, abychom si zachovali naději a věřili ve své sny. Svými pozitivními a povzbudivými energiemi osvětluje naši cestu. A konečně přítomnost Císařovny posiluje pocit hojnosti, tvořivosti a plodnosti.

Je to týden příznivý pro realizaci projektů, vyjádření vašich talentů a osobní naplnění. Císařovna také přináší energii jemnosti a lásky, čímž podporuje soucit a empatii v našich vztazích. Tento týden tak bude jemným tancem mezi introspekcí, nadějí a tvořivostí.

Všichni jsou vyzváni, aby přijali tyto měnící se energie a využili toto období co nejlépe. Až se budeme pohybovat v těchto kosmických proudech, nezapomínejme, že tarot je průvodce, nikoli pevný osud. Budoucnost je ve vašich rukou. Připravme se tedy na objevování toho, co tento týden pro každého z nás připravil.

Přečtěte si také  Nebeský tarot na 11. září 2023: Objevte svůj osud podle zvěrokruhu prostřednictvím mystických karet!

Beran: Oběšenec

Tento týden je pro vás, Berani, týdnem rozjímání. Oběšenec vás vyzývá, abyste se na věci podívali v novém světle. Chystají se změny, tak se jim nechte volně odejít a přijměte je s otevřenou myslí. Vyhlídka na změnu je často děsivá, ale přináší také nové příležitosti. Neváhejte se o tyto předpovědi podělit se svými blízkými, aby se na ně i oni mohli připravit.

Býk: Hvězda

Milí Býci, Hvězda je tu proto, aby vám připomněla, že navzdory výzvám, kterým čelíte, vždy existuje naděje. Tento týden si zachovejte víru ve své sny a nechte pozitivní energii Hvězdy, aby vám osvětlila cestu. Je čas jít vpřed s optimismem. Podělte se o tuto předpověď s těmi, kteří by tento týden potřebovali trochu naděje.

Blíženci: Císařovna

Blíženci, císařovna, předznamenávají týden bohatý na kreativitu a hojnost. Vaše projekty jsou předurčeny k uskutečnění a váš talent k vyjádření. Nastává čas osobního naplnění. Buďte k sobě laskaví a nezapomínejte sdílet lásku a soucit se svým okolím. Podělte se o tuto předpověď s těmi, kteří by potřebovali tvůrčí vzpruhu.

Rak: Oběšenec

Raku, tento týden vás Oběšenec vybízí ke změně perspektivy. Udělejte krok zpět, pozorujte a nechte se proměnit. Nastal čas pustit to, co již neslouží vašemu růstu. Přichází transformace. Podělte se o tuto předpověď se svými blízkými, aby i oni byli na nadcházející změny připraveni.

Přečtěte si také  Nejlepší nápady na valentýnské dárky bez utrácení peněz

Lev: Hvězda

Milí Lvi, Hvězda vám tento týden přináší dobrou energii. Navzdory překážkám si zachovejte naději a pokračujte ve velkých snech. Optimismus je vaším spojencem. Neváhejte se o tuto předpověď podělit s těmi, kterým by se hodila trocha pozitivity do života.

Panna: Císařovna

Panny, připravte se na týden plný kreativity a hojnosti díky energii Císařovny. Je to vhodná doba k tomu, abyste si něco zařídili. Nechte se unášet a odvažte se projevit svůj talent. Podělte se o tuto předpověď se svými protějšky, abyste jim dodali dávku inspirace.

Váhy: Oběšenec

Váhy, tento týden vás Oběšenec vyzývá, abyste změnili svůj pohled na věc. Je čas ustoupit a přijmout změnu. Probíhá transformace, přijměte ji s klidem. Podělte se o tuto předpověď se svými blízkými, abyste jim pomohli projít tímto obdobím změn.

Štír: Hvězda

Štíři, energie Hvězdy vás tento týden vyzývá, abyste zůstali pozitivní. Navzdory výzvám si zachovejte naději a nezapomeňte věřit ve své sny. Zůstaňte optimističtí, vaše hvězda září jasně. Podělte se o tuto předpověď s těmi, kteří by potřebovali trochu světla na své cestě.

Přečtěte si také  Horoskop pro 03.07.2023: Pro Panny je to ideální doba pro rozvoj smyslu pro organizaci a dlouhodobé projekty!

Střelec: Císařovna

Střelci, Císařovna pro vás předznamenává týden hojnosti a kreativity. Svůj talent projevujte svobodně a nechte své projekty dojít naplnění. Přijměte energii naplnění. Podělte se o tuto předpověď s těmi, kterým by se hodila tvůrčí vzpruha.

Kozoroh: Kozoroh: Oběšenec

Kozorozi, Oběšenec vás tento týden vyzývá ke změně perspektivy. Podívejte se na situaci novým pohledem a na obzoru uvidíte proměny. Nechte se unést a nechte se překvapit změnami. Podělte se o tyto předpovědi se svými blízkými, aby se také mohli připravit.

Vodnář: Hvězda

Milí Vodnáři, Hvězda vám připomíná, že navzdory výzvám vždy existuje naděje. Zůstaňte pozitivní a nepřestávejte snít ve velkém. Vaše hvězda jasně září, nechte ji, ať vám svítí na cestu. Sdílejte tuto předpověď, abyste svému okolí vštípili trochu optimismu.

Ryby: Císařovna

Ryby, energie Císařovny vás zve na týden hojnosti. Nastal čas uskutečnit své plány a dát vyniknout svým talentům. Využijte tento čas naplnění. Podělte se o tuto předpověď se svými přáteli, abyste inspirovali tvořivost a hojnost ve svém okolí.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.