Home » Nebeská symfonie lásky : Venuše a tři souhvězdí zvěrokruhu, 18. září 2023

Nebeská symfonie lásky : Venuše a tři souhvězdí zvěrokruhu, 18. září 2023

Pod vlivem kouzla bohyně lásky se 18. září 2023 dostanou do centra pozornosti tři souhvězdí.

Venuše se v celé své nádheře a maximální zářivosti chystá uspořádat skutečnou nebeskou symfonii, která převrátí sféry lásky některých putujících duší zvěrokruhu naruby.

Tento kosmický tanec slibuje epopej lásky a vášně, při níž budou hluboce zasažena srdce, zesíleny city a prověřeny stávající vztahy. Připravte se, protože hvězdy se seřadily pro božské setkání s láskou…

Taureáni: Láska v srdci Býka

Dne 18. září 2023 budou Taureáni obzvláště ovlivněni vesmírným tancem, který orchestruje Venuše. Vzhledem k tomu, že Venuše je planetou, která vládne Býku, zesiluje její maximální zářivost dopad na příslušníky tohoto znamení.

V centru jejich pozornosti bude láska a vášeň, které jim nabídnou chvíle vzácné intenzity. Stávající vztahy mohou najít novou hloubku, zatímco nezadaní mohou zkřížit své cesty k lásce. Připravte se tedy na den bohatý na emoce a prosycený láskou.

Přečtěte si také  Objevte tajemství vesmíru pomocí tarotu: Váš kosmický průvodce na 30. srpna 2023

Rovnováhy: harmonické milostné setkání

Váhy, kterým rovněž vládne Venuše, budou rovněž výrazně ovlivněny maximálním jasem této planety. Tento den slibuje, že jejich romantická povaha bude vibrovat v souladu s božskou láskou.

Váhy mohou pocítit neodolatelnou přitažlivost ke svému partnerovi, což posílí jejich pouto a citové vazby. Pro nezadané je to potenciálně den setkání, které by mohlo navždy změnit jejich milostný život.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ta vesmírná (@ta.vesmirna)

Ryby : Oceán pocitů

A konečně, Ryby, ačkoli jim Venuše přímo nevládne, budou 18. září 2023 prožívat tento rok intenzivně. Postavení Venuše vyvolá v domorodcích tohoto vysoce emocionálního znamení příliv vášně a romantiky. Očekávejte příval citů, intenzivních i něžných, které vás zaplaví jako vlna. U Ryb v párech bude jejich láska sílit, zatímco nezadaní by se klidně mohli ponořit do velkého oceánu lásky. Vesmír promluvil a poselství je jasné: 18. září 2023 bude pro lásku nezapomenutelným dnem.

Přečtěte si také  Test osobnosti: Zjistěte, co vaše volba kruhu prozrazuje o vašich skrytých motivacích!

Ať už jste Býk, Váhy nebo Ryby, připravte se na chvíle vzácné intenzity a na to, že se váš milostný život bude rozvíjet. Sdílejte tento článek se svými přáteli, aby i oni byli informováni o tomto krásném dni, který přijde.

A nezapomeňte se každý den vracet na naše stránky, abyste zjistili, co pro vás hvězdy připravily. Vesmír je plný překvapení a vzrušujících dobrodružství, takže zůstaňte naladěni a prožívejte lásku ve všech jejích podobách!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.