Home » Matematický test: Jste schopni určit hodnotu každého předmětu za méně než 60 sekund?

Matematický test: Jste schopni určit hodnotu každého předmětu za méně než 60 sekund?

V dnešním testu z matematiky musíte zjistit, kolik odpovídá pes a ryba. Tato dvě zvířata spojuje neobvyklá skutečnost, jde o příběh buldoka, který se spřátelil s černým okounem v rybníku v Las Vegas.

Na první pohled si padli do oka a pes každý den vodí svého pána k rybníku, aby se mohl se svým kamarádem vidět. Neobvyklý příběh, který dokazuje, že zvířata mají city.

Jak moc si ryba a pes odpovídají?

Tento test je velmi jednoduchý pro dospělé, ale trochu složitější pro mladé. Proto je věnován dětem.

Pokud máte dítě na základní škole a chcete zlepšit jeho matematické dovednosti, zavolejte mu. Díky tomuto testu budou mít vaše děti možnost posílit své matematické dovednosti a možná získají větší porozumění pro tento předmět.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pokud získají správný výsledek, budou schopni řešit problémy, lépe analyzovat a dále přemýšlet. Tato hra je pro ně také zábavnou a efektivní příležitostí k učení, díky níž se stanou kompetentnějšími v matematice.

Přečtěte si také  Horoskop pro 22. května 2023: Ryby jsou připraveny na nové výzvy a příležitosti!

Jak tuto hádanku vyřešit?

Aby vaše dítě tento test zvládlo, je důležité poskytnout mu čas, který potřebuje k samostatnému vyřešení hlavolamu. Můžete je však vést tím, že jim v případě potřeby poskytnete vedení nebo malou podporu. Mohou také použít poznámky a tužku. Stejně tak může být pro urychlení procesu užitečné použití kalkulačky.

Je však nezbytné, aby vaše dítě zůstalo po celou dobu řešení hlavolamu soustředěné. Protože čas je omezen na 60 sekund, počítá se každá sekunda a vaše dítě musí být schopno pracovat rychle, aby našlo odpověď včas. Zapněte stopky a pusťte se do práce! Řešení tohoto testu

Ryba má hodnotu 30, pes má hodnotu 10.

Dostalo se vaše dítě ke správné odpovědi? Gratulujeme, je dobré v matematice a měli byste na něj být pyšní. Pokud ne, troufáme si doufat, že odpověď znáte? Pokud ne, zde jsou operace, které jste museli najít.

Přečtěte si také  Matematická výzva: Otestujte svou inteligenci vyřešením tohoto testu za méně než 10 sekund.

První řádek: 30 + 30 + 10 = 70

Druhý řádek: (30 + 30) – 10 = 50

Poslední řádek: 30 x 10 = 300

© Truhlarstvi jablonec

Háček této hádanky spočívá v tom, že jste museli spočítat ryby x 2 ve druhém řádku.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.