Home » Matematická hádanka: Pokuste se vyrovnat tuto rovnici za méně než 60 sekund. Musíte přesunout 1 zápalku

Matematická hádanka: Pokuste se vyrovnat tuto rovnici za méně než 60 sekund. Musíte přesunout 1 zápalku

IQ testy a hádanky jsou zábavným a užitečným způsobem, jak otestovat naši inteligenci a schopnost řešit problémy.

Mozkové výzvy byly vždy populární, ale v poslední době začaly získávat na popularitě díky sociálním sítím. Dnes vám nabízíme velmi jednoduchou výzvu, která však vyžaduje zamyšlení a pozornost.

Výchozí rovnice je 5 x 8 = 36, ale je špatná. Cílem je opravit ji za méně než 60 sekund. Pokud se vám to podaří, budete odměněni pocitem úspěchu a důvěrou ve své kognitivní schopnosti. Jste připraveni na tuto výzvu?

© Truhlarstvi jablonec

Zápasová výzva

Dnes pro vás máme hádanku, která vyžaduje trochu soustředění a postřehu. Abyste tuto hádanku vyřešili a našli řešení, budete muset přemýšlet jinak.

Vaším dnešním úkolem je vyřešit rovnici přesunutím pouze jedné zápalky. Řešení je blíž, než si myslíte, proto nespěchejte a věnujte mu pozornost!

K vyřešení této hádanky musíte použít svou mysl a kreativitu. Zápasy je třeba pečlivě sledovat a soustředit se.

Přečtěte si také  Matematická hádanka: Kolik stojí sýr a myš? Tento úkol je snadný pro šprty!

Pozorováním a soustředěním se vám podaří skládačku složit. Úspěch závisí na vaší schopnosti používat tyto nástroje mysli.

Klikněte na „Další“ níže a zjistěte odpovědi.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.