Home » Matematická hádanka: otestujte své IQ tím, že vyrovnáte rovnici přesunutím 1 zápalky!

Matematická hádanka: otestujte své IQ tím, že vyrovnáte rovnici přesunutím 1 zápalky!

IQ testy a hádanky jsou cvičení, která nás testují. Mohou být skvělým způsobem, jak otestovat vlastní schopnosti a zjistit, kam až můžeme zajít.

Dnes vám nabídneme výzvu, která je na sociálních sítích velmi populární: vyřešit matematickou hádanku do 60 sekund. Rovnice, kterou vám zadáme, zní 7+0=9, ale tato rovnice je špatně.

Cílem je rovnici vyrovnat a samozřejmě to stihnout dříve, než vyprší čas. Toto cvičení je skutečnou výzvou a nebude snadné. Budete podrobeni zkoušce, abyste našli řešení! Jste tedy připraveni?

© Truhlarstvi jablonec

 

Vyzkoušejte si své dovednosti při řešení této hádanky!

Máme pro vás originální hádanku, která prověří vaše dovednosti. Tento hlavolam musíte vyřešit tak, že přesunete pouze jednu shodu.

Musíte se pozorně dívat a soustředit se, abyste našli řešení. Nečekejte zřejmé řešení, přemýšlejte nestandardně a přijďte příběhu na kloub! Tak na co ještě čekáte? Vyzkoušejte své schopnosti a zjistěte, zda dokážete vyřešit hádanku dne!

Přečtěte si také  Matematická hádanka: Změřte své IQ pohybem jedné zápalky!

K vyřešení hádanky musíme použít svou mysl a kreativitu.

K tomu je důležité pozorovat a soustředit se. Důležité je také přemýšlet o tom, jak lze jednotlivé dílky poskládat a jak zapadají do ostatních.

Skládačky jsou skvělým způsobem, jak podnítit kreativní myšlení a rozvíjet základní dovednosti řešení problémů. Jedná se o zábavnou činnost, kterou lze provádět samostatně nebo ve skupině a která přináší výhody jak dětem, tak dospělým.

Věnujte čas objevování vlastních strategií řešení hlavolamu a uvidíte, jaké výhody vám může přinést.

Řešení IQ testu!

Tento test je velmi populární na sociálních sítích, jako je Twitter a Instagram. Zveme vás, abyste si tuto výzvu vyzkoušeli a podělili se o ni se svými přáteli. Jakmile najdete řešení, můžete být na sebe pyšní!

Zde je obrázek, který vám pomůže pochopit řešení této výzvy: 1+8=9

© Truhlarstvi jablonec

 

Gratulujeme všem, kteří ji vyřešili za méně než 60 sekund! Nezapomeňte se o tuto hádanku podělit se svými přáteli a zjistit, kdo ji vyřeší nejrychleji. Jsme si jisti, že tuto výzvu rádi přijmou!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.