Home » Matematická hádanka: Otestujte své IQ s touto výzvou, můžete přesunout pouze jeden zápas!

Matematická hádanka: Otestujte své IQ s touto výzvou, můžete přesunout pouze jeden zápas!

IQ testy jsou často považovány za zdroj zábavy pro uživatele sociálních sítí a nabízejí různé hádanky k řešení. Dnes se podíváme na hádanku, která je na sociálních sítích velmi populární.
Je to jednoduchá rovnice: 5 + 9 = 9.

V této rovnici je něco špatně a vaším úkolem je najít řešení za méně než 45 sekund. Tento hlavolam je skvělým způsobem, jak si vyzkoušet schopnost rychlého myšlení a přizpůsobení se nečekaným situacím.

Zkuste najít řešení dříve, než vyprší čas!

© Truhlarstvi jablonec

Jak vyřešit výzvu dne

Hledáte novou výzvu? Máme pro vás perfektní skládačku! K vyřešení rovnice je třeba pozorně sledovat a soustředit se. Musíte přemýšlet jinak a najít řešení s jedinou zápalkou, kterou můžete přesunout.

Toho lze dosáhnout pouze tak, že pečlivě zvážíte jednotlivé možnosti a najdete nejrozumnější kombinaci. Tak se pusťte do řešení této hádanky a zkuste ji vyřešit!

Přečtěte si také  Jak si můžete postavit velmi jednoduchou a velmi úspornou chatku pro malé tvory, kteří jsou na zahradě nepostradatelní?

Při řešení hádanky musíme zapojit svou mysl a kreativitu. Musíme se zamyslet nad tím, co děláme, a najít způsob, jak tuto výzvu vyřešit.

Při řešení hádanky je důležité nespěchat a nespěchat. Řešení může pomoci najít pouze klidná a vytrvalá mysl.

Řešení

Řešení slavné výzvy Facebooku konečně dorazilo.

S hrdostí vám oznamujeme, že odpověď na tuto výzvu je 5+3=8.

Rádi bychom pogratulovali všem, kteří našli řešení za méně než 30 sekund, jste opravdu mistři!

Můžeme vám také ukázat následující obrázek, který vysvětluje, jak postupovat při hledání odpovědi.

© Truhlarstvi jablonec

Nezapomeňte, že na našich stránkách jsou stále k dispozici výzvy a hádanky k řešení!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.