Home » Mars přináší zrozencům těchto tří znamení příjemný příliv peněz!

Mars přináší zrozencům těchto tří znamení příjemný příliv peněz!

Čas letí! Ještě není čas ohlížet se zpět a bilancovat uplynulý rok, ale spíše se podívat dopředu na astrologické předpovědi na březen 2023.

Tento měsíc jsou v astrologickém světě obzvláště aktivní Saturn a Pluto. Saturn se nachází ve znamení Ryb a Pluto vládne znamení Vodnáře. To znamená, že některá znamení zvěrokruhu by měla těžit z velkého přílivu peněz a nových příležitostí.

Samozřejmě nesmíme zapomínat na dlouhodobé působení planet pohybujících se zvěrokruhem. Energie, které jsou ve hře, mohou znamení zvěrokruhu hluboce ovlivňovat po mnoho měsíců nebo dokonce let. Proto je důležité pochopit, jakým způsobem mohou planety ovlivnit vás a vaši budoucnost.

Když si tedy čtete astrologické předpovědi na březen 2023, měli byste mít na paměti, že tím to nekončí. Planety mohou mít hlubší a trvalejší vliv na váš život a pohodu.

Přečtěte si také  Stop skvrnám od plísní na tkaninách: Tady je návod, jak je spolehlivě odstranit!

Pohyby planet v březnu jsou v tomto roce velmi důležité. Saturn vstoupí do znamení Ryb a Pluto do znamení Vodnáře, což bude mít na nadcházející měsíc velký vliv. Tyto dvě hvězdy mohou otevřít dveře lidem, kteří jsou ochotni tvrdě pracovat a využít příležitostí, které se jim naskytnou. Kromě toho by tyto pohyby planet mohly některým z nich přinést také velký přísun peněz. Vlivy Saturnu a Pluta jsou tedy v březnu velmi příznivé a mohou domorodcům nabídnout zajímavé možnosti osobního a finančního rozvoje. Je to tedy velmi slibný měsíc pro ty, kteří jsou připraveni těchto příležitostí využít.

 

Voir cette publication sur Instagram

 

Une publication partagée par LADYLAB | ladylab.cz (@ladylabgirl)

Býk (21. dubna až 21. května)

Síla a odvaha, které vám Mars nabízí, jsou vše, co potřebujete k dosažení všech svých cílů. Toto astrologické období je velmi příznivé pro velký příliv peněz. Vaše moudrost a trpělivost se nakonec vyplatí. Vliv planet vám pomůže podstupovat vypočítavá rizika a sebevědomě prosazovat své ambice.

Přečtěte si také  Vizuální test: Nepředstírejte, že jste pečliví, pokud mezi těmito dvěma obrázky nenajdete 10 rozdílů! Máte na to 10 sekund.

Váhy (23. září až 22. října)

Během března čekají vaše znamení zvěrokruhu, Váhy, významné změny. Toto období je skvělým časem pro objevování nových možností a promyšlené riskování v oblasti kariéry a financí. Budete mít vnitřní sílu, která vám umožní vydělat spoustu peněz a dosáhnout všech svých cílů.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Březen nabídne Střelcům v tomto měsíci další impuls k dosažení jejich cílů. Se změnou ročních období se díky vlivu planet zvýší tento dobrodružný duch a otevřou se vám příležitosti, které v každodenní rutině pravděpodobně nenajdete. Klíčem k tomu, abyste z velkého přílivu peněz na obzoru vytěžili co nejvíce, je dobré finanční řízení!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.