Home » Logický test: pomozte páře uniknout z motoru a najděte cestu ven.

Logický test: pomozte páře uniknout z motoru a najděte cestu ven.

Tento logický test je velmi oblíbený u dětí, ale i u dospělých. Jedná se o zábavnou hru s bludištěm v podobě nákladního auta. Je snadno pochopitelná a zvládne ji každý.

Proto můžete zkusit vyzvat své přátele, abyste zjistili, jak se se svými kamarády měříte. Jste připraveni se dobře pobavit a zároveň si zdokonalit své intelektuální schopnosti? Tak se do toho pusťte!

© Truhlarstvi jablonec

 

Prezentace logického testu

Dnešní test má podobu bludiště. Pokud se pozorně podíváte na obrázek, vaším úkolem je najít správný způsob, jak pomoci páře uniknout z motoru. Musíte si obrázek pozorně prohlédnout a promyslet všechny možnosti.

Tento test je navržen tak, aby vyzkoušel vaši mysl. Může prověřit vaši schopnost soustředění a vizuální schopnosti. Zajímavostí této hry je, že nemáte žádný časový limit. Můžete tedy přemýšlet o správné cestě, aniž byste spěchali.

Přečtěte si také  Logický test: najděte třímístný kód za 60 sekund a změřte své IQ!

Jak dokážete najít správnou cestu?

Tento test je určen ke zlepšení vašich dedukčních schopností a úrovně IQ. Můžete se podívat na obrázek a dávat pozor, mohou tam být nástrahy. Snažte se co nejvíce soustředit a eliminovat všechny zdroje rozptýlení a rozrušení.

Abyste našli cestu bludištěm, můžete na cestu, kterou se chystáte projít, položit prst nebo pero. Tato malá rada vám může pomoci, abyste se neztratili. Měli byste být také metodičtí a nespěchat na první cestu, kterou uvidíte.

Zveme vás, abyste klikli na „Další“ níže a objevili řešení na další stránce.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.