Home » Logický test: Najděte třímístný kód za méně než 20 sekund!

Logický test: Najděte třímístný kód za méně než 20 sekund!

Dnešní hádanka je hra, která prověří vaši logiku a reflexy. Musíte najít kód, který se skrývá za obrázkem. Tento obrázek má 4 špatné kombinace, které vám však mohou pomoci najít kód. Abyste to dokázali, budete muset zapojit mozek a analyzovat situaci.

Logické a logické hry jsou velmi oblíbené, protože vyžadují maximální soustředění a rozvíjejí kognitivní schopnosti. Ať už v číselné nebo manuální podobě, tyto testy jsou skvělým způsobem, jak zaměstnat hlavu a postavit se výzvě.

V posledních letech jsou velmi populární výzvy na sociálních sítích. Lidé rádi sdílejí hádanky, rébusy a matematická cvičení, aby pobavili své přátele a zároveň otestovali svou inteligenci.

Dnes je to cvičení v hledání kódu. Jste tedy připraveni přijmout výzvu a najít kód?

© Truhlarstvi jablonec

 

Pravidla, která je třeba dodržet při řešení výzvy

Chcete-li najít třímístný kód, musíte se soustředit a pozorovat. Za každou kombinací čísel následují barevné tečky, které vám pomohou vytvořit strategii.

  • Černá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno.
  • Žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli.
  • zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno ve správném poli.
Přečtěte si také  Milostná předpověď na 27. srpna 2023: dnes jsou ovlivněna 3 znamení

Jedná se o snadný úkol, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Musíte však věnovat čas pozorování barevných teček, abyste našli správnou kombinaci a úkol splnili.

Upozornění! Barevné tečky nejsou umístěny v pořadí. Na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte 20 sekund. Pokud to nestihnete včas, budete muset začít od začátku.

Vyřešením této hádanky se vám podaří najít třímístný kód a objevit řešení na další stránce!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.