Home » Logický test: Najděte kód za méně než 45 sekund a dokažte své IQ!

Logický test: Najděte kód za méně než 45 sekund a dokažte své IQ!

Dnešní hádanka je logická hra, která spočívá v nalezení čtyřmístného kódu. K tomu je třeba analyzovat obrázek, který obsahuje 5 kombinací, které jsou špatné, ale poskytují vodítka.

Logické a hádankové testy jsou na sociálních sítích běžné a velmi oblíbené. S určitou dávkou kreativity a vynalézavosti můžete vyřešit i velmi složité úkoly.

V tomto případě je vaším úkolem najít kód na základě poskytnutých nápověd. Buďte chytří, dávejte pozor a otestujte svou schopnost odvodit správné informace k vyřešení hádanky!

© Truhlarstvi-jablonec

 

Pravidla pro řešení výzvy

Pro úspěch v této obtížné soutěži je důležité pečlivě sledovat a soustředit se. Chcete-li najít správný čtyřmístný kód, dodržujte tato pravidla: Podívejte se na barevné tečky za každou kombinací čtyř číslic.

Bílá tečka znamená, že jedna z číslic není přítomna, žlutá tečka znamená, že jedna z číslic je přítomna, ale není ve správném poli, zelená tečka znamená, že jedna z číslic je přítomna ve správném poli.

Přečtěte si také  Logický test: najděte třímístný kód za 60 sekund a změřte své IQ!

Sledováním těchto teček a zkoušením jejich kombinací najdete správný čtyřmístný kód. Na obrázku je také zobrazen posuvník obtížnosti, který označuje, že tato úloha má obtížnou úroveň.

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou seřazeny podle pořadí. Na nalezení kódu nebo splnění úkolu máte pouze 45 sekund, proto si před začátkem zkontrolujte, kde se tečky nacházejí.

Mozek je sval a stejně jako všechny ostatní svaly je třeba ho cvičit, aby byl v kondici. Proto je důležité procvičovat si logické myšlení a hádanky pomocí her, jako je Hádanka dne.

Usilovným přemýšlením můžete najít správný kód, který vám otevře dveře k novým znalostem a novému pohledu na věc. Tento trénink vám může pomoci i při řešení složitějších problémů v každodenním životě, například při hledání řešení obtížného problému nebo při hledání nejkratší cesty z jednoho místa na druhé.

Přečtěte si také  Jste génius, pokud dokážete najít třímístný kód za méně než 40 sekund!

Trénink logiky je vynikajícím způsobem, jak stimulovat svou mysl a rozvíjet své kognitivní schopnosti. Hádanky dne představují zajímavý a zábavný způsob, jak procvičit mozek a objevit inovativní řešení.

Vyzkoušením různých přístupů k řešení hádanky se také můžete naučit lépe organizovat své myšlenky. A pokud se vám nepodaří najít správný kód, zkuste pochopit, jak hádanka funguje, abyste v budoucnu mohli najít rychlejší řešení.

Podívejme se, kdo našel kód dne!

Počkejte chvíli, než objevíte řešení a kód, který je třeba najít. Na zobrazeném obrázku jsou čísla vybarvena. Na nalezení kódu vám dáme 45 sekund. Zkuste ho vyřešit a uvidíme, komu se to podaří!

Připravte se: kód k nalezení je 4810! Dobrá práce všem, kterým se podaří splnit tento úkol za méně než 45 sekund!

© Truhlarstvi-jablonec

 

Pokud se vám líbí, co zde děláme, a chcete vyzvat své přátele a rodinu, neváhejte a sdílejte s nimi tento článek.

Přečtěte si také  Zde jsou 3 astrologická znamení, která budou mít v červenci 2023 štěstí!

Vytvářením her, které vás každý den baví, trávíme spoustu času a úsilí, takže sdílení naší práce může jen posílit naše společné zážitky.

Článek můžete sdílet na sociálních sítích nebo e-mailem a pozvat své přátele, aby vyzvali své skóre. Neváhejte pomoci a povzbudit své přátele a rodinu k účasti na tomto dobrodružství!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.