Home » Logická výzva: otestujte své IQ a najděte kód za méně než 60 sekund!

Logická výzva: otestujte své IQ a najděte kód za méně než 60 sekund!

Vítejte u dnešní hádanky! Máme za úkol najít čtyřmístný kód z obrázku, který má 5 špatných kombinací, ale dává nápovědu.

Logické testy a testy myšlení jsou velmi oblíbenými cvičeními k posouzení intelektuálních schopností člověka, protože testují, zda je člověk schopen řešit složité problémy.

Tyto výzvy jsou velmi oblíbené na sociálních sítích a lidé se rádi pouštějí do řešení výzev a sdílejí své odpovědi s přáteli. Dnes se pokusíme najít kód pomocí analýzy poskytnutého obrázku. Hodně štěstí a zábavy!

© Truhlarstvi jablonec

 

Pravidla pro řešení výzvy

Pro úspěch v soutěži je důležité sledovat a soustředit se. Čtyřmístný kód musíte najít podle následujících pravidel: za každou kombinací 4 číslic jsou umístěny barevné tečky.

Bílá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli, a zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno ve správném poli. Tyto tečky jsou vodítkem, které vám pomůže najít správný kód.

Přečtěte si také  Vegetariánské lasagne: vyzkoušejte tuto chutnou variaci tradičního italského pokrmu!

Tato úloha je středně obtížná, jak ukazuje posuvník obtížnosti na obrázku. Abyste tuto hádanku vyřešili a našli správný čtyřmístný kód, musíte se dívat na barevné tečky a věnovat pozornost každé kombinaci.

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou umístěny v pořadí. Než začnete zadávat kód, ujistěte se, že jste se podívali na každou tečku a spojili je, jinak se může stát, že ztratíte čas a nebudete schopni dokončit úkol ve stanoveném čase.

Řešení logických hádanek je důležité procvičovat, abyste zlepšili své kognitivní schopnosti. Mozek je totiž sval, který je třeba pravidelně trénovat, aby fungoval správně a zdravě.

Řešením hádanek si procvičíte zpracování informací, hospodaření s časem a rozhodování. Každá hádanka je novou příležitostí, jak stimulovat svou mysl a zlepšit své dovednosti.

Při řešení logických hádanek musíte přemýšlet a přeorganizovat informace z různých úhlů pohledu, abyste našli řešení.

Přečtěte si také  Logická výzva: Změřte své IQ nalezením třímístného kódu za méně než 50 sekund!

To vyžaduje velké soustředění a trpělivost, ale je to skvělý způsob, jak posílit svou mysl.

Pokud si chcete zlepšit své logické schopnosti a dovednosti řešení, vyzkoušejte dnešní hádanku!

Úkol je vyřešen!

S potěšením vám oznamujeme, že řešení naší výzvy bylo odhaleno! Čísla, která tvoří kód dne, jsou zobrazena na obrázku a vybarvena.

Jsme ohromeni rekordním časem lidí, kteří našli odpověď za méně než 60 sekund. Klobouk dolů před vaší usilovnou prací! Nalezený kód zněl 8716. Všem, kteří v této výzvě uspěli, gratulujeme.

© Truhlarstvi jablonec

 

Našli jste zábavnou hru? Vyzýváme vás, abyste tento článek sdíleli a vyzvali své přátele nebo rodinu.

Trávíme spoustu času vytvářením zábavných her a aktivit pro vás a budeme rádi, když se o ně podělíte se svými přáteli a rodinou.

Neváhejte jim tedy poslat odkaz na tuto stránku nebo je označit v příspěvku na sociálních sítích a povzbudit je tak k účasti.

Přečtěte si také  Test osobnosti: váš oblíbený typ krajiny vypovídá o vaší povaze

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.