Home » Logická výzva: otestujte své IQ a najděte kód do 30 sekund!

Logická výzva: otestujte své IQ a najděte kód do 30 sekund!

Vítejte u naší hádanky dne! Dnes vám dáme logickou a myšlenkovou výzvu, která pro vás bude výzvou. Je to kód, který se skládá ze tří čísel.

Musíte analyzovat obrázek níže a odhalit tajný kód. Za tímto účelem najdete čtyři špatné kombinace, které vám napoví řešení.

Logické a logické testy jsou na sociálních sítích velmi oblíbené a těší se velké oblibě u milovníků hlavolamů. Hádanky jsou často doplněny obrázkem, jako je tomu v naší hádance dne.

Uživatelé pak mají za úkol najít třímístný kód. Tato činnost je velmi zábavná a někdy může trvat i několik hodin, než se najde správné řešení! Jste připraveni přijmout tuto výzvu? Zveme vás, abyste si obrázek dobře prohlédli a našli tajný kód!

© Truhlarstvi jablonec

 

Pravidla pro řešení výzvy

Abyste zjistili třímístný kód, musíte studovat a sledovat barevné tečky za každou třímístnou kombinací. Černá tečka znamená, že jedno z čísel není přítomno, žlutá tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno, ale není ve správném poli, zelená tečka znamená, že jedno z čísel je přítomno ve správném poli.

Přečtěte si také  Logická výzva: otestujte své IQ a najděte kód za méně než 60 sekund!

Abyste tento úkol zvládli, musíte se soustředit a pečlivě sledovat barevné tečky. Měli byste také zkontrolovat, zda je posuvník obtížnosti v poloze easy, abyste se vyhnuli zmatení a ztrátě času.
Abyste našli správný třímístný kód, musíte pečlivě analyzovat a sledovat barevné tečky. S trochou soustředění byste to měli zvládnout!

Vezměte prosím na vědomí! Barevné tečky nejsou rozmístěny v pořadí, což znamená, že pro úspěch musíte vyřešit úkol nebo najít kód, který odpovídá barevné kombinaci. Máte na to pouze 30 sekund, takže dávejte pozor a nespěchejte!

Toto cvičení je důležité, protože trénuje mozek na řešení logických problémů. Je nezbytné pochopit mechanismy uvažování a dedukce, ale také rozvíjet flexibilitu a kreativitu mozku.

Studie prokázaly, že lidé, kteří se věnují tomuto typu aktivit, mají lepší kognitivní funkce a lepší schopnosti učení. Úkol najít správný kód pro denní hádanku navíc může pomoci stimulovat koncentraci a paměť, protože musíte udržet konkrétní informace a zapamatovat si již nalezené informace.

Přečtěte si také  Test zraku: Máte králíka? Najděte ho mezi vánočními koťaty v této vizuální výzvě.

Celkově je tento typ cvičení velmi prospěšný pro mozek a díky práci na logice si udržujete bystrou a aktivní mysl.

Kliknutím na „Další“ níže zobrazíte odpovědi.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.