Home » Konec dubna bude pro tato tři znamení zvěrokruhu pravděpodobně náročný: budete se muset držet!

Konec dubna bude pro tato tři znamení zvěrokruhu pravděpodobně náročný: budete se muset držet!

Vítejte ve světě hvězd a planet! Je konec dubna 2023 a vy se právě dozvídáte astrologické předpovědi na tento měsíc.

Mars, planeta vášně a akce, bude mít výrazný vliv na některá znamení zvěrokruhu, zejména na ta, kterým vládne Oheň.

Mars je přímá planeta, což znamená, že nám nabízí příležitost k pokroku a k pohybu.

Je však důležité mít na paměti, že rudá planeta je synonymem neklidu a konfliktů, a proto může některým znamením zvěrokruhu způsobit problémy. Proto je důležité mít na paměti, že konec dubna bude pravděpodobně obtížný zejména pro tato znamení. Budete se muset držet!

Mars je známou hvězdou a je často spojován se silou a akcí. Ačkoli pohyby Marsu ovlivňují všechna znamení zvěrokruhu, některá budou mít z jeho vlivu během dubna větší prospěch než jiná.

Lidé v těchto znameních budou mít příležitost řídit své priority s mimořádnou energií a extra dávkou motivace. Tuto vzpruhu mohou využít k ukončení přetrvávajících potíží nebo k realizaci nových projektů.

Přečtěte si také  Denní horoskop na čtvrtek 08. prosince 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Konec dubna však může být pro některá znamení komplikovanější. Mohou se objevit nečekané výzvy a k jejich zvládnutí bude zapotřebí vynaložit další úsilí.

Lidé v těchto znameních budou mít naštěstí štěstí, že jim planetární vlivy poskytnou dodatečnou vnitřní sílu, která jim pomůže tyto obtíže překonat. Budete si muset stát za svým!

Panna: 24. srpna – 23. září

Duben bude pro Panny zajímavým obdobím. Planety se budou pohybovat a nabízet příležitosti.

Zejména Měsíc bude příznivý a pomůže vám najít řešení vašich problémů a dosáhnout vašich cílů. Konec měsíce však bude pravděpodobně náročný, proto vydržte!

Střelec: 23. listopadu až 21. prosince

Střelci budou muset být v dubnu ostražití. Planety mohou být nepředvídatelné a mít negativní důsledky na vaši náladu nebo zdraví.

Může to však být vynikající doba k učení se novým věcem nebo k rozšiřování obzorů. Konec měsíce může být náročný, proto vydržte!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ach, ty ženy (@achtyzeny.cz)

Blíženci: 21. května až 20. června

Blíženci budou v dubnu pod velkým vlivem Slunce a Merkuru. Bude to ideální doba pro komunikaci a posunutí projektů kupředu.

Přečtěte si také  Léto 2023: Okouzlující setkání a pravá láska pro tato 4 znamení zvěrokruhu

Konec měsíce však bude pravděpodobně náročný, proto vydržte!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.