Home » IQ test: více než jeden skrytý rozdíl klame vaše oči. Pouze 2 % lidí jsou superpozorní během 10 sekund.

IQ test: více než jeden skrytý rozdíl klame vaše oči. Pouze 2 % lidí jsou superpozorní během 10 sekund.

Myslíte si, že máte dostatečně dobrý zrak na to, abyste prošli tímto IQ testem? Chcete-li to zjistit, přijměte výzvu. Lidé s dobrým pozorovacím talentem s tím nebudou mít žádné potíže, protože snadno rozpoznají i ty nejjemnější rozdíly. V tomto testu budete muset najít více než jednu skrytou odlišnost, kterou můžete vidět pouze s dobrým zrakem. Pokud máte pocit, že to zvládnete, udělejte to hned.

IQ test: co musíte udělat

Cílem tohoto testu je určit 5 prvků, které odlišují dvě téměř stejné postavy na obrázku. Při troše pozornosti zjistíte, že obě ilustrace, na nichž je malý chlapec vítán učitelkou a odváděn matkou do školy, mají některé odlišnosti.

Na první pohled se to může zdát snadné. Když však budete muset vyřešit test za pouhých 10 sekund, budete o tom přemýšlet méně. Toto časové omezení je důvodem, proč je tato vizuální výzva tak obtížná a proč pouze 2 % účastníků testu uspělo.

Přečtěte si také  IQ test: Otestujte své dedukční schopnosti a najděte kód za méně než 40 sekund!

Naše tipy, jak tento test IQ snáze zvládnout

Než spustíte časovač, přinášíme několik tipů, jak si zajistit co největší šanci na úspěch. Předtím seberte všechno své sebevědomí, abyste naplno ukázali svůj potenciál a své skutečné schopnosti. Musíte se dostat do kondice: na klidné místo, bez hluku. To vám umožní lépe se soustředit. Chcete-li si procvičit své zrakové schopnosti, můžete si zakrýt jedno oko a pozorovat obraz, abyste získali živější a přesnější obraz.

Odpověď na test IQ, zjistěte své výsledky!

Deset vteřin uplynulo: našli jste 5 rozdílů? Pokud ne, není to velký problém. To znamená, že je třeba cvičit. Pokud si chcete procvičit své vizuální schopnosti, najdete na našich stránkách další IQ testy.

Mezitím vám přinášíme odpovědi na tento IQ test. První rozdíl je ve spodní části matčiny košile vlevo. Druhý rozdíl je v držení za ruku mezi dítětem a jeho matkou. Pak si všimněte horního knoflíku na chlapcově košili. Když se pak podíváte pozorněji, zjistíte, že v natažené ruce dítěte je malý rozdíl. Nakonec se podívejte na učitelskou sponku. Je zde zřejmá odlišnost.

Přečtěte si také  Denní horoskop pro čtvrtek 29. prosince 2022: Váhy mají šanci v lásce, Štíři jsou zahlceni emocemi.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.