Home » IQ test: V čem je velká chyba? Pouze GENIE překoná výzvu, kterou se nepodařilo splnit z 99 %.

IQ test: V čem je velká chyba? Pouze GENIE překoná výzvu, kterou se nepodařilo splnit z 99 %.

Následující vizuální výzva je jednou z nejsložitějších na hlavních sociálních sítích a jen malé skupině lidí se ji podařilo vyřešit. Jste na to připraveni? Přečtěte si další informace.

Ukážeme vám obrázek rodinného jídla a vy musíte najít jedinou chybu. Zvládnete to? Nezapomeňte, že čas běží a máte na to pouze 5 sekund.

Jaký je hrubý obraz v této scéně?

Doporučujeme věnovat pozornost každému detailu, protože jen tak můžete úspěšně dokončit tuto exkluzivní vizuální výzvu pro GENIUSES. Pokud jste připraveni, začněte s výzvou 3, 2, 1. Jděte do toho! Čas se vám krátí.

Čas vypršel! Doufáme, že jste tento vizuální test, který zvládne jen 1 % uživatelů, zvládli v co nejkratším čase.

Zjistěte, v čem je ta strašná chyba

Pokud si chcete zkontrolovat svou odpověď a zjistit, jak blízko nebo daleko jste byli od odhalení hrubé chyby v zadání, pak je řešení ZDE. Podařilo se vám ho vidět? Dítě přenáší svůj hrnek nožem, zatímco by mělo používat lžičku, nemyslíte? Znovu si tu scénu prožijte.

Přečtěte si také  Logický test: Otestujte si své IQ a zjistěte, která ze sklenic se naplní jako první!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.