Home » IQ test: V čem je velká chyba? 99 % uživatelů tuto výzvu nezvládlo na první pokus.

IQ test: V čem je velká chyba? 99 % uživatelů tuto výzvu nezvládlo na první pokus.

Vizuální výzvy se staly oblíbenou zábavou některých lidí na sociálních sítích a mnozí využívají všech svých schopností k překonání těch nejtěžších úkolů.

Jste připraveni překonat jednu z nejsložitějších výzev? Dnešní úkol není snadný, ale víme, že ho zvládnete, pokud zbystříte smysly a co nejvíce si pročistíte mysl.

V čem spočívá hrubá skrytá chyba?

Podívejte se pozorně na následující obrázek, na kterém jsou dva lidé na opuštěném ostrově a žádají o pomoc při záchraně. Je zde neuvěřitelná chyba a vaší povinností je ji najít během pouhých 5 sekund.

Vizuální výzva: zjistěte, v čem je na scéně velká chyba

Jaké to bylo? Pokud jste dosáhli této části známky, je pravděpodobné, že jste neprošli vizuální výzvou, nebo si možná stále nejste jisti svou odpovědí. Když se na scénu podíváte pozorně, všimnete si, že je v písku zahrabaný růžový kokosový ořech a dokonce i antény televize připomínající králíka.

Přečtěte si také  IQ test: Najdete správné místo pro zbytek kostek domina? Přijměte tuto mozkovou výzvu během několika sekund!

Pokud se vám tato mentální výzva líbila, nezapomeňte ji sdílet na svých sociálních sítích a nezapomeňte, že pouze 2 % lidí ji dokázala překonat. Myslíte si, že vaši přátelé patří do této skupiny?

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.