Home » IQ test: tento matematický úkol je určen pro génie. Jen málokdo je schopen najít řešení za méně než 30 sekund!

IQ test: tento matematický úkol je určen pro génie. Jen málokdo je schopen najít řešení za méně než 30 sekund!

Jaká je hádanka dne? Jednoduchá matematická rovnice, která se zdá být nesprávná: 9+5=5. Ale není to překlep, je to výzva. Na vyřešení hádanky máte 30 sekund.

Testy IQ a hádanky jsou velmi populární již několik desetiletí a jsou považovány za způsob testování duševních schopností člověka. Bez ohledu na obtížnost kladených otázek je cílem změřit schopnost člověka tyto hádanky vyřešit a rychle najít řešení.

V posledních letech vzrostla popularita výzev a hádanek na sociálních sítích. Lidé se baví hádankami a tipovacími hrami a výzvy mohou být skvělou zábavou a výzvou k dokončení.

© Truhlarstvi jablonec

 

Dnes pro vás máme novou výzvu: vyřešit matematickou hádanku 9+5=5 do 30 sekund. Je to ideální příležitost vyzkoušet si své mentální schopnosti a logiku!

Dnešní výzva: Vyřešte hádanku!

Zveme vás k přijetí dnešní výzvy: vyřešte sirkový hlavolam! Jedná se o mimořádně zajímavou výzvu, při jejímž řešení vás žádáme o zvýšenou pozornost a soustředění.

Přečtěte si také  IQ test: Najděte třímístný kód za méně než 20 sekund!

Při řešení této výzvy přemýšlejte nestandardně! K nalezení řešení rovnice budete moci přesunout pouze jednu zápalku, takže dávejte pozor a nespěchejte. Spoléháme na to, že uspějete!

Musíte pochopit, že řešení hádanky není jen o logice a matematice. Musíte používat svou mysl a kreativitu.

Musíte si pozorně prohlížet jednotlivé dílky a soustředit se na úkol. Musíte přemýšlet o tom, jak můžete jednotlivé dílky poskládat tak, aby tvořily souvislý celek.

Musíte mít jasnou představu o pravidlech, omezeních a pokynech, které se na skládačku vztahují. To může vyžadovat trpělivost, ale právě tak se skládačka řeší.

Musíte být tedy připraveni strávit čas hledáním řešení a strategií, jak dosáhnout našeho cíle. Klíčem k vyřešení hádanky je najít správnou rovnováhu mezi důvtipem a kreativitou.

Najděte řešení a získejte potlesk!

Pravděpodobně jste viděli populární výzvu kolující na sociálních sítích, jako je Twitter a Instagram, kde jsou lidé vyzváni, aby našli řešení velmi jednoduché hádanky.

Přečtěte si také  IQ test: géniové dokážou najít 3 rozdíly na fotografii dívky, která si 15 sekund máčí nohy.

Níže jsme pro vás připravili obrázek, který vám pomůže najít odpověď. Víme, že to zvládnete!

© Truhlarstvi jablonec

 

Řešení je 0+5=5! Pokud jste našli správnou odpověď za méně než 30 sekund, zasloužíte si potlesk! Tak co, jste připraveni na další úkol? Tak se do toho pusťte!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.