Home » IQ test: přesunutím dvou zápalek lze rovnici sestavit správně. Dokážete najít řešení za méně než 30 sekund?

IQ test: přesunutím dvou zápalek lze rovnici sestavit správně. Dokážete najít řešení za méně než 30 sekund?

Svět IQ testů a hádanek je velmi rozmanitý a vzrušující. Například hádanky jsou navrženy tak, aby stimulovaly váš mozek a pomohly vám otestovat vaše hranice.

Dnes se budeme zabývat jedním konkrétním úkolem, jehož řešení bude vyžadovat maximální soustředění a koncentraci. Naší výchozí rovnicí je 12-5=-1. Tato rovnice je však chybná. Cílem hádanky je vyřešit tuto chybu za méně než 30 sekund.

© Truhlarstvi jablonec

 

Testy IQ jsou populární již dlouho, ale v poslední době se na sociálních sítích staly velmi oblíbenými. Výzvy umožňují hráčům využít jejich kreativní mysl a analytické schopnosti k nalezení řešení těch nejobtížnějších hádanek.

Některé výzvy jsou poměrně jednoduché a lze je vyřešit rychle, zatímco jiné vyžadují více času a úsilí. Bez ohledu na úroveň obtížnosti jsou výzvy skvělým způsobem, jak se pobavit a zlepšit své kognitivní schopnosti. Jste tedy připraveni na výzvu?

Přečtěte si také  IQ test: více než jeden skrytý rozdíl klame vaše oči. Pouze 2 % lidí jsou superpozorní během 10 sekund.

Hádanka dne

Jste připraveni na výzvu? Zveme vás, abyste si vyzkoušeli své schopnosti soustředění a myšlení s hádankou dne.

K vyřešení této hádanky vám doporučujeme pozorně sledovat a soustředit se. Nesnažte se najít řešení podle vyšlapaných cest a buďte nápadití!

Dnes vám navrhujeme, abyste se pokusili vyřešit rovnici, ve které můžete přesunout pouze 2 zápalky. Tak co, jste připraveni na dnešní úkol? Hodně štěstí!

Řešení hádanek může být velmi obohacující a je skvělým způsobem, jak stimulovat naši mysl a kreativitu. Abychom hádanku úspěšně dokončili, musíme si najít čas na pozorování a soustředění.

Musíme vyzkoušet různé způsoby řešení úkolu, snažit se najít souvislosti mezi jednotlivými dílky a pomocí nich je poskládat dohromady. Musíme přemýšlet nestandardně a být připraveni vyzkoušet odvážná řešení.

Jakmile pochopíme celou výzvu, musíme pracovat na hledání způsobů, jak ji úspěšně dokončit. Nejdůležitější je si uvědomit, že největší výzvou je naše vlastní představivost a schopnost spolupracovat s ostatními při hledání řešení.

Přečtěte si také  IQ test: Najdete v této vizuální hádance stranu kostky se dvěma tečkami?

Najdete řešení matematické výzvy?

Pokud se snažíte najít řešení této matematické výzvy, pak nejste sami. V poslední době se stala velmi populární a koluje po sociálních sítích, jako jsou Facebook a Twitter.

Vytvořili jsme obrázek, který vám pomůže najít řešení, a doufáme, že vám pomůže. Tak co, jste připraveni na tuto výzvu?

Pokud se vám podařilo najít řešení za méně než 30 sekund, gratulujeme! Za splnění této výzvy jste si zasloužili odměnu. Jsme si jisti, že jste zjistili, že řešení je -2 -5= -7.

© Truhlarstvi jablonec

 

Pokud máte dotazy ohledně řešení podobných problémů, kontaktujte nás pro více informací!

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.