Home » IQ test: Přesuňte sirku a rozluštěte tuto rovnici

IQ test: Přesuňte sirku a rozluštěte tuto rovnici

Jste nadšenec do matematiky? Pokud ano, pak je tento test určen právě vám. Při hledání chyb v této rovnici si budete moci vyzkoušet své intelektuální schopnosti i vizuální dovednosti, a to vše při zábavě.

Jedná se o výpočet, který má blíže ke hře než k čemukoli jinému. Podívejte se pozorně na operaci a opravte chybu, abyste dokázali, že máte vysoké IQ a bezchybný zrak.

O čem je tento test?

V podstatě budete muset vyřešit rovnici. Každé číslo se skládá z různých zápalek.

V této hádance máte operaci s jejím výsledkem: na jedné straně máte násobení čísel tři (3) a devět (9), na druhé straně, straně odpovědi, číslo pět (5).

Vaším cílem je najít a opravit ji, ale poněkud zvláštním způsobem.

© Truhlarstvi jablonec

 

Chcete-li vyřešit tuto matematickou úlohu 3×9=5, musíte přesunout pouze jednu zápalku, abyste změnili rovnici.

Přečtěte si také  IQ test: Najděte číslo "280" mezi ostatními za pouhých 10 sekund zvládnete tuto vizuální výzvu?

Nejprve identifikujte chybu, pak se pokuste zjistit, zda je třeba změnit matematické znaménko nebo jednu či více číslic, a nakonec zjistěte, jak přesunout pouze jednu shodu, abyste opravili celý výpočet.

Klikněte na „další“ níže pro zobrazení řešení

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.