Home » IQ test: Pouze pro pozorovatele! Poznáte 3 rozdíly mezi těmito dvěma fotografiemi šťastného páru?

IQ test: Pouze pro pozorovatele! Poznáte 3 rozdíly mezi těmito dvěma fotografiemi šťastného páru?

Nudíte se doma a chcete se rozptýlit? Proč si neotestovat svou inteligenci? Vyzkoušejte si zábavné a poučné hry. Každý z nás má jiné IQ, zjistěte to své pomocí tohoto testu, který vám zabere jen pár sekund.

Zde jsou pravidla a pokyny ke hře

Hra je jednoduchá a složitá zároveň. Má podobu skládačky. Je tam obrázek dvou šťastných novomanželů. Test spočívá v tom, že si pozorně prohlédnete oba obrázky a zjistíte 3 rozdíly. Postavy jsou stejné, stejně jako jejich barvy, tvary a místa. Některé detaily se však liší a je na vás, abyste si jich všimli. Rychlost, s jakou najdete řešení, ukazuje vaši intelektuální kapacitu.

© Truhlarstvi jablonec

Tohle musíte udělat

Pokyny jsou složitější než obvykle. Nyní je čas dokázat, že jste jiní než ostatní a že máte bystrý pohled. Oba pozorované snímky jsou téměř identické. Mnohým se to nepodařilo. Uspějí jen ti nejlepší. Věnujte proto pozornost velmi jemným detailům a prohlédněte si každý kout obrazu. Chybou je něco přehlédnout. Pro zpestření máte na správné vyluštění pouze 15 sekund.

Přečtěte si také  Tato znamení zvěrokruhu budou na jaře bohatá: úspěch a úspěch při jmenování.

Odpověď: zde jsou místa 3 rozdílů na fotografii

Řešením, jak projít testem, je přijmout ostřejší, a tedy účinnější vzhled. K tomu slouží jeden trik: používejte pouze jedno oko, abyste optimalizovali svou zrakovou kapacitu. Analyzujeme oba snímky.

© Truhlarstvi jablonec

 

Prošli jste tímto IQ testem?

To, že jste během několika vteřin našli tři rozdíly na obrázku, ukazuje, jak jste všímaví. Všímáte si i těch nejmenších detailů a nenecháte si nic ujít. Kromě toho máte také skvělé analytické schopnosti. Těm, kterým se to nepodařilo, však doporučujeme přijmout jiné výzvy, aby si zbystřili mysl a zvykli si na ni.

Obsah

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.