Home » IQ test: Opravdu pečlivý? Najděte rozdíly mezi těmito aktivními ženami.

IQ test: Opravdu pečlivý? Najděte rozdíly mezi těmito aktivními ženami.

Co je to pečlivý člověk? Je zřejmé, že je to někdo, kdo věnuje velkou péči a pozornost všemu, co dělá! Našli jsme jednoduchý, ale účinný způsob, jak otestovat vaši pečlivost. Je to test IQ, který prověří váš postřeh a smysl pro detail. Jen pečlivý člověk projde touto výzvou na výbornou! Odvážili byste se ji vzít?

IQ test: „Jaké jsou rozdíly mezi těmito pracujícími ženami?

Věnujte čas soustředění, protože k vyplnění tohoto testu IQ budete potřebovat plnou pozornost. Měli byste vědět, že úroveň obtížnosti je vysoká!

Na následujícím obrázku vidíte dvě fotografie téže ženy. Sedí u svého pracovního stolu a před návratem do práce si vychutnává horkou čokoládu.

Tyto dvě fotografie však nejsou zcela totožné. Ve skutečnosti mezi nimi existují rozdíly. Vaším úkolem bude tyto rozdíly najít. Na vyřešení tohoto IQ testu máte pouze 20 sekund! Jste připraveni?

Přečtěte si také  Jak snadno připravit přírodní odstraňovač mechu pro váš trávník?

Vizuální test: odpověď na vizuální test

Čas vypršel! Pokud jste všechny rozdíly našli včas, jste velmi pečlivý člověk, který věnuje velkou pozornost detailům.

Pokud se vám naopak nepodařilo najít všechny rozdíly, musíte ještě cvičit, abyste zdokonalili svůj pohled a rozvíjeli své pozorovací schopnosti. Nebojte se, pravidelným cvičením s našimi různými typy testů IQ a zraku se můžete stát pečlivějšími a pozornějšími.

Nyní zjistěte správné odpovědi na IQ test:

Řešení: Ve skutečnosti tyto dva snímky skrývaly celkem 3 rozdíly. První je podnož vánočního stromku vlevo. Druhým je vánoční čepice na židli ženy. Podívejte se pozorně na druhý obrázek, nemá střapec. Poslední chybou je zásuvka psacího stolu vpravo od ženy. Na druhém obrázku vidíte, že druhá zásuvka je jiný model.

Pokud se vám tento IQ test líbil, můžete se o něj podělit se svými kolegy, přáteli a rodinou a ukrátit si tak čas během svátečního období.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.