Home » IQ test: Neuspěli ani ti nejchytřejší! Zkuste do 15 sekund najít 3 rozdíly na obrázku pekaře!

IQ test: Neuspěli ani ti nejchytřejší! Zkuste do 15 sekund najít 3 rozdíly na obrázku pekaře!

Existují různé způsoby, jak otestovat úroveň inteligence. Nejrychlejší a rozhodně nejzábavnější jsou IQ testy, které nabízíme! Jedná se o vizuální výzvy, které zábavnou formou prověří vaše smysly a mozek. Zní to dětinsky, ale ani ti nejchytřejší dospělí nebyli schopni vyřešit ten, který dnes předkládáme. Pokud to dokážete, znamená to, že jste génius!

IQ test: „Jaké jsou 3 rozdíly mezi těmito dvěma obrázky?

Zvládnete tuto výzvu? Pokud jste se odvážili, znamená to, že jste připraveni zpochybnit svou inteligenci. Abyste dokázali, že jste génius, musíte se co nejvíce soustředit, abyste se mohli zaměřit i na ty nejmenší detaily následujících obrázků. Musíte mít dobré pozorovací schopnosti a orlí zrak!

Na dalším snímku uvidíte dva stejné obrázky pekaře, který právě vytáhl tyto chutné pochoutky z pece. Pokud se však podíváte pozorněji, tyto dva obrázky si nejsou tak podobné, jak se zdá. Ve skutečnosti mezi nimi existují 3 rozdíly. Na jejich nalezení máte 15 sekund!

Přečtěte si také  IQ test: Zvládnete vyrovnat rovnici za méně než 30 sekund?

IQ test: odpověď na test

Patnáct vteřin uplynulo! Bylo dost času na identifikaci všech chyb mezi obrazem pekaře? Pokud ano a máte správné odpovědi, gratulujeme vám, protože jste génius! Dokázal jsi využít své pozorovací schopnosti a pečlivou mysl, abys pronikl do detailů těchto snímků a našel tři rozdíly!

Pokud jste to naopak vzdali a dali jazyk kočce, zde jsou správné odpovědi!

Řešení: První rozdíl je na tácku, který pekař drží: jedna ze sušenek není ve tvaru srdce! Nyní se podívejte na její pravou ruku, způsob, jakým drží tác, není stejný, to je druhá chyba. Poslední je na zadní straně její zástěry!

Pokud patříte mezi ty, kteří neuspěli, doporučujeme vám zlepšit své zrakové a kognitivní funkce cvičením na našich stránkách. Najdete zde naše IQ testy a můžete pravidelně trénovat!

Přečtěte si také  IQ test: Přesuňte jednu zápalku a vytvořte čtverec, máte na to pouze 15 minut.

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.