Home » IQ test: Kdo je jeho otec? Na vyřešení této EXTRÉMNÍ hádanky máte pouze jednu šanci.

IQ test: Kdo je jeho otec? Na vyřešení této EXTRÉMNÍ hádanky máte pouze jednu šanci.

Vizuální hádanky se staly oblíbenou zábavou některých lidí na Facebooku a Instagramu. Proto vás vyzýváme k rozvoji tohoto složitého mentálního cvičení, které dalo do pořádku tisíce lidí. Jste připraveni vytvořit nový rekord?

Využijte všechny své deduktivní schopnosti a vyřešte tento kuriózní případ na první pokus. Následujícím řádkům věnujte zvláštní pozornost, protože se v nich dozvíte pokyny pro cvičení s viry. Nenechte se touto výzvou vyvést z míry!

Kdo je otcem dítěte?

Zapněte detektivní režim a zjistěte, kdo je otcem dítěte. Nenechte svou mysl bloudit, protože vizuální hádanka, kterou se chystáte vyřešit, je velmi složitá. Kromě toho máte na správnou odpověď pouze 5 sekund – začínáme za 3, 2, 1! GO.

Zjistěte, kdo je otcem dítěte

Time out! Doufáme, že se vám podařilo vyřešit toto mentální cvičení, které zvládlo pouze 1 % lidí. Chcete-li zjistit, jak blízko jste byli k výhře, měli byste věnovat pozornost následujícímu odstavci.

Přečtěte si také  IQ test: Máte 60 sekund na to, abyste našli prvky ukryté na tomto obrázku!

ODPOVĚĎ: Zombie je chlapcův otec, protože mají stejnou barvu vlasů. Také je vidět, že mu ten druhý chce jen pomoci. Odpověď jste měli přímo před sebou!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.