Home » IQ test: Jste považováni za génia, pokud dokážete vyřešit tento matematický problém s logickým modelem!

IQ test: Jste považováni za génia, pokud dokážete vyřešit tento matematický problém s logickým modelem!

Myslíte si, že jste dobří v matematice? Pak je tu IQ test, který vás bude jistě zajímat! Vyzkoušejte si v této matematické úloze své logické uvažování. Pokud v tomto testu uspějete, budete označeni za génia.

Dokážete vyřešit následující logické posloupnosti?

Pokud jste byli vždy dobří v počtech, neměla by pro vás tato matematická výzva představovat problém. Pokud si však nejste jisti svými početními schopnostmi, musíte na tento test IQ zaměřit veškerou svou pozornost a najít si místo, kde se nebudete rozptylovat. To vám dá nejlepší šanci!

Je vám to příjemné? Zde je váš úkol pro dnešní den: na obrázku níže máte řadu čísel, která mají stejný výsledek „6“. Vaším úkolem je zjistit, jak mohou jednotlivé řady čísel vést k tomuto výsledku. Protože je tento logický test dostatečně obtížný, není časově omezen. Hodně štěstí!

Přečtěte si také  Horoskop pro 15. února 2023: Ryby jsou povzbuzovány k riskování!

Odpovědi na test

Než vám prozradíme řešení, jak jste našli test? Myslíš, že bys to zvládl, kdybychom stanovili časový limit?

Řešení

Nyní je čas odhalit správné odpovědi testu, abyste je mohli porovnat se svými odpověďmi. Podívejte se na obrázek níže:

Podařilo se vám najít všechny správné odpovědi? Pokud jste uvedli 10 správných odpovědí, můžete být na sebe hrdí, protože jste právě dokázali, že jste skutečný génius. Gratulujeme!

Selhali jste? Nebojte se, tato úloha byla opravdu obtížná a k vyřešení většiny výpočtů vyžadovala vysokou úroveň uvažování.

Pokud se vám tento IQ test líbil, vyzýváme vás, abyste se o něj podělili se svými přáteli. Pokud hledáte další podobné logické testy, navštivte naše webové stránky. Najdete zde testy postřehu, IQ a osobnosti všeho druhu!

 

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.