Home » IQ test: Jste chytří? Dokažte to vyřešením této matematické rovnice za méně než 30 sekund.

IQ test: Jste chytří? Dokažte to vyřešením této matematické rovnice za méně než 30 sekund.

Existují různé druhy IQ testů, které zjišťují úroveň inteligence. Kalkulačka je účinným testem pro měření rozumových a logických schopností.

Stačí, když si po prohlédnutí použitých znamének rychle v duchu spočítáte předloženou rovnici. Jedná se o jednoduchou rovnici, která používá obvyklá znaménka: + a x. Zvláště když máte na výběr ze 4 odpovědí.

Dotyčná hádanka

Při řešení tohoto puzzle obrázku je důležité se dobře soustředit, protože správnou odpověď musíte najít za méně než 30 sekund. Pokud řešení rovnice najdete rychle, jste chytrý člověk.

Pouze číslo 5 se používá se znaménky + a x, takže 5 + 5 x 5 + 5 = ?

© Truhlarstvi jablonec

 

Kliknutím na tlačítko „Další“ níže zobrazíte řešení na další stránce.

Přečtěte si také  IQ test: Na nalezení skryté postavy máte 5 vteřin: 93 % soutěžících tuto výzvu nezvládlo.

Nyní jste zaregistrováni!

Přijímání kvízů e-mailem

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasím se zasíláním novinek z arciformazionelivorno.it a přečetl/a jsem si a přijímám zásady ochrany osobních údajů této stránky.

Vaši e-mailovou adresu používáme pouze k zasílání našich newsletterů, informací o aktivitách arciformazionelivorno a nabídek našich partnerů. Vždy můžete použít odkaz pro odhlášení z odběru, který je součástí newsletteru.

Související příspěvek

Anna Reindlová
Jmenuji se Anna a jsem redaktorkou webu Truhlarstvi-jablonec.cz. Rád píšu a sdílím informace, které mohou lidem pomoci zlepšit jejich život tím, že je pobaví. Ráda bych psala o různých tématech, jako je móda, cestování, kultura, technologie atd. Vždy rád přijímám nové výzvy a rád se učím novým věcem.